لطفا کمی صبر کنید...
ورود به سایت
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شرایط و قوانین

سلام

در این صفحه برخی از قوانین و مقررات شرکت در دوره های کانون کارآفرینی دانشگاه تهران را ذکر میکنیم. توجه داشته باشید دوره های مختلف ممکن است قوانین مختلفی داشته باشند که در صفحه مربوط به هر دوره کاملا ذکر شده اند.

قوانین ثبت نام در دوره ها

شرکت در دوره ها به منزله پرداخت هزینه چه از طریق وبسایت و چه از طریق پشتیبانان در کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی دیگر است. هرگونه رزرو و ثبت اطلاعات بدون پرداخت به منزله شرکت قطعی در دوره نخواهد بود.

اطلاعات وارد شده از سمت شما ملاک ثبت نام و چاپ گواهی ها خواهد بود و تمامی عواقب آن بر عهده شما خواهد بود.

در صورتیکه ظرفیت دوره ای تکمیل شده باشد و شما بعد از اتمام ظرفیت ثبت نام کرده باشید هزینه شما عینا عودت داده خواهد شد.

فایل های مربوط به هرجلسه اعم از اسلاید ها، جزوات و صدای ضبط شده کلاس و فیلم های کلاس « بنا به تشخیص استاد » در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد، جهت هماهنگی ثبت نام گروهی با شماره ۰۹۱۰۷۶۰۳۳۶۳ تماس حاصل فرمایید تا توضیحات و روند ثبت را برایتان شرح دهند.

هر فرد تنها مجاز به استفاده از یکی از تخفیفات میباشد.

قوانین عمومی انصراف از دوره ها

⛔️ لازم به ذکر است در صورت تکمیل ظرفیت قبل از ثبت نام نهایی شما، کانون هیچگونه مسئولیتی را ندارد و هزینه شما عودت داده خواهد شد.

⛔️ در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دوجلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دوجلسه دیگر هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود.

قوانین پرداخت ها

تمامی پرداخت ها در این وبسایت از طریق درگاه های رسمی کشور و با لحاظ قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران انجام میشود و در صورتیکه هنگام پرداخت و یا ثبت نام با مشکلی روبرو شدید میتوانید با پشتیبانان در سایت و یا شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا مشکل مرتفع گردد.

پروسه خرید و ثبت نام در سایت کاملا شفاف و مرحله به مرحله انجام میشود. تمامی اطلاعات وارد شده از سوی شما با امنیت کامل در سایت ذخیره خواهد شد و در صورت تمایل شما امکان حذف این اطلاعات وجود خواهد داشت.

کانون را بشناسید

فرصت بینظیر آموزش در دانشگاه تهران تحت نظر اساتید حرفهای

 
0
۰
ساعت آموزش
۰
دوره آموزشی
۰
دانشجو
۰
مدرس

فراموش نکنید که برای یک متخصص همیشه کار هست...

درباره ما

کانون کارآفرینی دانشگاه تهران در راستای حمایت از کسب و کار و ایده های نو متناسب با بازار کار و ایجاد انگیزه و رقابت در دانشحویان و دانش آموزان و همچنین با هدف افزایش مهارت و تخصص آنان پا به عرصه کارآفرینی گذاشته است. اکنون این کانون با برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری در دانشگاه تهران و افزایش مهارت ها و ارتباط مهارت آموزان به فرصت های شغلی توانسته است گامی کوچک در جهت اشتغال زایی برای هموطنان عزیز بخصوص دانشجوان بردارد.

فعالیت کانون در رسانه ها

بازتاب برخی از فعالیت های کانون در رسانه ها

دانشگاه تهران

خبرگزاری دانشجو

خبرگزاری صدا و سیما

اعتبار سنجی گواهی نامه ها

تاییدیه هانماد اعتماد درحال دریافت

پرداخت امن و تایید شده

صفحه رسمی کانون

راه های ارتباطی

آدرس :تهران خیابان کارگر شمالی بعد از پل جلال آل احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران ساختمان مرکزی
آدرس دفتر فنی: تهران خیابان کارگر شمالی بعد از پل جلال آل احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران ساختمان مکانیک جدید واحد ۱۱۴ (جهت مراجعات حضوری و ثبت نام )
09107603363
بالا
تمامی حقوق محفوظ است.