لطفا کمی صبر کنید...
کانون کارآفرینی دانشگاه تهران
کانون کارآفرینی دانشگاه تهران

پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا ،شئ گرا ، Open Source و تفسیری است که دارای دستورها و کدهای ساده و پویاست. زبان برنامه نویسی پایتون بسیار ساده تر از زبان های برنامه نویسی دیگر است. بوسیله پایتون ساخت برنامه های کاربردی به صورت ساده تر برای ما ممکن شد. کابردها و قابلیت های پایتون فراوان است :
ساخت وب-اپلیکیشن ها با استفاده از فریم ورک های محبوب پایتون مانند جنگو(Django )و Flask
از کاربرد های دیگر پایتون مشخص کردن فایل ها و ذخیره داده ها در دیتابیس ها است.
پایتون محاسبات پیچیده علمی ، آماری و آنالیز را ساده کرد.
ساخت نرم افزارها و پیاده سازی آن ها توسط پایتون ساده شد.
هم اکنون آکادمی آمانج بدلیل تقاضای زیاد شما عزیزان در شبکه های اجتماعی ، تلگرام و …و همراهی هرچه بیشتر با عزیزانی که توانایی حضور در کلاس ها در تهران را بدلیل رفت و آمد دشوار از شهرستان تا تهران را ندارند و همینطور عدم امکان پیشبینی وضعیت بحران کرونا در فصل بهار، برای برگزاری آموزش غیر حضوری و آنلاین پیش قدم شده و به برگزاری دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری همت گمارده است.

پایتون چیست؟

پایتون که برخی آن را پایتان (python) نیز میگویند یک زبان برنامه نویسی سطح بالا ،شئ گرا ، Open Source و تفسیری است که دارای دستورها و کدهای ساده و پویاست. زبان برنامه نویسی پایتون بسیار ساده تر از زبان های برنامه نویسی دیگر است. بوسیله پایتون ساخت برنامه های کاربردی به صورت ساده تر برای ما ممکن شد.

چرا از پایتون استفاده میکنیم :

پایتون زبان سطح بالاست(High-Level) :

منظور از سطح بالا بودن پایتون این است که با زبان طبیعی ما انسان ها سازگار است . که کار را برای برنامه نویسان مبتدی بسیار ساده میکند . چرا؟ چون همانطور که حرف میزنیم ، مینویسیم.

پایتون یک زبان تفسیری است(Interpreted):

کدهای زبان برنامه نویسی پایتون خط به خط اجرا می شوند . که رفع خطا کردن کدها را بسیار بهینه تر و ساده تر میکند .

پایتون کدها و دستورات(syntax) ساده ای دارد

پایتون یک زبان برنامه نویسی پویا (داینامیک) است.

پایتون یک زبان برنامه نویسی شئ گراست (Objec-Oriented)

کاربرد های شگفت انگیز پایتون

پایتون از سال 1991 ایجاد شد و از آن زمان و مخصوصا سال های اخیر توجه بسیاری از برنامه نویسان و کسانی که میخواهند با برنامه نویسی آشنا شوند را به خود جلب کرد . یکی از مهم ترین دلیل های توجه بسیار به این زبان برنامه نویسی دوست داشتنی کابردها و قابلیت های فراوان آن است :

ساخت وب-اپلیکیشن ها با استفاده از فریم ورک های محبوب پایتون مانند جنگو(Django )و Flask
از کاربرد های دیگر پایتون مشخص کردن فایل ها و ذخیره داده ها در دیتابیس ها است.
پایتون محاسبات پیچیده علمی ، آماری و آنالیز را ساده کرد.
ساخت نرم افزارها و پیاده سازی آن ها توسط پایتون ساده شد.

دوره آموزش پایتون آکادمی آمانج

در دوره آموزش پایتون تمامی مفاهیم بنیادی برای آغاز فرآیند برنامه نویسی به زبان پایتون پوشش داده می شود پس از پایان دوره پایتون دانشجو مهارت لازم برای بکارگیری زبان برنامه نویسی پایتون را در برنامه های کاربردی را خواهد داشت . دوره آموزش پایتون یک آغاز برای بکارگیری زبان پایتون در برنامه های علمی کاربردی پیچیده می باشد. تکیه بر طراحی الگوریتم و پیاده سازی به زبان برنامه نویسی پایتون از اولویت های این دوره می باشد .

پایتون در چند سال گذشته در ایران بسیار پر مخاطب شده و علاقه های زیادی در کسب و کارهای محتلف به سمت آن معطوف شده است . کاربردهای فراوان پایتون و فریمورک های پایتون از دلایل این علاقه هستند . شما با متخصص شدن در زبان برنامه نویسی پایتون می توانید در هرکدام از حوزه های زیر مشغول به فعالیت شده و کسب درآمد کنید:

– متخصص داده
داده در جامه جهانی امروز مهم ترین قسمت هر مسئله ایست . یکی از بهترین پلتفرم هایی که بتوان با آن آنالیز های داده و کار با داده را انجام داد پایتون است.
از ترکیب کار با داده و هوش مصنوعی دو فیلد بسیار مهم امروزی یعنی ماشین لرنینگ (یادگیری ماشین) و دیپ لرنینگ(یادگیری عمیق) پدیدار شده اند . دو فیلدی که در چند سال اخیر در ایران به مشاغل پرطرفدار تبدیل شده است.
– مهندس نرم افزار
ساخت ، طراحی ، توسعه و نگهداری نرم افزار ها از دیگر کاربردهای درآمد زای زبان برنامه نویسی پایتون است .
– توسعه دهنده وب
با آمدن فریمورک های جنگو(Django) و فلاسک(Flask) ارتباط پایتون با دنیای وب برقرار شد.
فریمورک Django از محبوب ترین فریمورک های تحت وب است که خود بر پایه پایتون است که نسبت به رقبای خود برنامه نویسی را برای کاربران راحت تر کرده است که شرکت های بزرگی مثل اینستاگرام ، گوگل و یوتیوب از آن استفاده کرده اند که در چند سال اخیر در ایران نیز بسیار محبوبیت نشان داده است.

برای متخصص شدن در هرکدام از موارد بالا باید زبان برنامه نویسی پایتون را بلد باشید و سپس بتوانید در حوزه تخصصی دلخواهتان فعالیت کنید .

هم اکنون آکادمی امانج بعد از برگزاری هفت دوره موفق آموزش پایتون هم اینک دوره هشتم 39 ساعته آموزش پایتون را برای آشنایی و فعالیت هرچه بیشتر شما عزیزان و پاگذاشتن در دنیای بی نهایت آموزش پایتون با سرفصلهای مناسب برای یادگیری آسان تر و بهتر پایتون تعریف کرده است .

بعد از پایان این دوره می توانید هرکدام از حوزه های تعریف شده در بالا را درپایتون انتخاب نموده و در آنها فعالیت کرده و کسب درآمد کنید. به عنوان مثال اگر به کار با داده و هوش مصنوعی علاقه داشتید بعد از این دوره وارد دوره آموزش یادگیری ماشین (ماشین لرنینگ) و آموزش یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) شوید تا با دنیای هوش مصنوعی و بازارکار آن آشنا شوید . در پایان این دوره دو جلسه آشنایی با قسمتها و فریمورک های مختلف پایتون خواهید داشت تا با این زبان برنامه نویسی محبوب بیشتر آشنا شده و حوزه خود را مشخص کنید.

هم اکنون آکادمی آمانج بدلیل تقاضای زیاد شما عزیزان در شبکه های اجتماعی ، تلگرام و …و همراهی هرچه بیشتر با عزیزانی که توانایی حضور در کلاس ها در تهران را بدلیل رفت و آمد دشوار از شهرستان تا تهران را ندارند و همینطور عدم امکان پیشبینی وضعیت بحران کرونا در فصل بهار، برای برگزاری آموزش غیر حضوری و آنلاین پیش قدم شده و به برگزاری دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری همت گمارده است.
آکادمی آمانج دوره غیر حضوری ۵۱ ساعته آموزش برنامه نویسی پایتون را برای این دسته از عزیزان زیر نظر استاد مجرب و با تجربه که سابقه برگزاری 7 دوره آموزش پایتون کاربردی به صورت حضوری و ساعتها آموزش ویدئویی برنامه نویسی پایتون ، آموزش های آنلاین پایتون و وبینار برنامه نویسی پایتون را دارند تعریف می نماید .
در دوره آموزش پایتون غیر حضوری تمام تلاش ما بر این است بدون کاهش کیفیت آموزش و بهره وری شما عزیزان در آرامش کامل و به صورت ویدئویی،وبینار و جلسات متعدد رفع اشکال و پرسش و پاسخ و تعریف پروژه های متعدد پایتون کلاس ها برگزار گردد .
روند کلی کلاس آموزش برنامه نویسی پایتون غیرحضوری به اینگونه است که در یک سری از جلسات ویدئوهایی را دریافت کرده و شروع به آموزش و تمرین میکنید. در یک سری جلسات نیاز است تا آموزش پایتون آنلاین و در حضور استاد و به صورت کلاس وبینار ببیند تا شکل آموزش پایتون برای ایشان تثبیت شود. بعد از جلساتی نیاز است که مشکلات خود را از مدرس دوره پرسیده و از سوالات هم کلاسیهای آنلاینتان نیز مطلع شده و بار علمی خود را در زبان برنامه نویسی پایتون بالا ببرید.
سرفصلهای دوره حضوری با دوره پایتون غیر حضوری هیچگونه تفاوتی ندارد و تمامی سرفصلهای آموزش برنامه نویسی پایتون حضوری را در دوره غیرحضوری نیز فراخواهید گرفت .
در طول دوره تعدادی پروژه عملی را برای یادگیری هرچه بهتر مطالب انجام خواهید داد و در جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ مشکلات خود را برطرف خواهید کرد .
دوره آموزش پایتون غیر حضوری همانند دوره حضوری ، برای بازدهی هرچه بیشتر دانشجویان دارای ظرفیتی محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت توانایی تکمیل ظرفیت رو نداریم. پس تا دیر نشده و دوره پرتقاضای آموزش برنامه نویسی پایتون حضوری و غیر حضوریمون پر نشده اقدام به ثبت نام کنید .

برنامه درسی دوره

No curriculum found !
شرکت در دوره
 • 525 هزار تومان712 هزار تومان
 • منقضی شده
 • علاقه مندی ها
با شرکت در دوره های تابستانه کانون کارآفرینی از تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

 آخرین مقالات

مطالب مفید برای شما

ارتباط با ما
آدرس :تهران خیابان کارگر شمالی بعد از پل جلال آل احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران ساختمان مرکزی


آدرس دفتر فنی: تهران خیابان کارگر شمالی بعد از پل جلال آل احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران ساختمان مکانیک جدید واحد ۱۱۴ (دفتر موسسه مهارت آفرینی آمانج)۰۹۱۰۷۶۰۳۳۶۳

 


 

اعتبار سنجی گواهی نامه ها

تاییدیه هانماد اعتماد درحال دریافت


پرداخت امن و تایید شده


صفحه رسمی کانون

RSS amjblg

 • نکاتی که همه طراحان باید در مورد تجربه کاربری بدانند
  قبل از شروع مقاله بهتر است  مفهوم تجربه کاربری یا همان UX را یکبار با هم مرور کنیم تا در ادامه یک تعریف واحد و مشخص از آن داشته باشیم. تجربه کاربری به زبان ساده یعنی طراحی، ساخت و بهبود سهولت استفاده از یک محصول برای کاربر؛ این فرایند باعث افزایش رضایت و وفاداری مشتری […]
 • آیا پاپ آپ ها به طراحی سایت ضربه می‌زنند؟
  من به عنوان یک طراح سایت، پس از دریافت یک پروژه، سعی می‌کنم با توجه به خواسته کارفرما، تجربیات و همچنین استفاده از خلاقیت خودم، یک طراحی کلی از سایت را در ذهنم مجسم کنم و آن را روی کاغذ، صرفا برای خودم، پیاده سازی کنم. دراین فرآیند قطعا سعی می‌کنم، بهترین ایده هایی که […]
 • آیا یادگیری ماشین دشوار است؟
  این مقاله به روایت از دکتر Sridhar Mahadevan ، دکترای کامپیوتر از دانشگاه روتگرز (1990) ، استاد دانشگاه ماساچوست و مدیر آزمایشگاه علوم داده در San Jose میباشد. کتاب اول Hofstadter بگزارید ازهمان ابتدا به این سوال پاسخ دهیم : آیا یادگیری ماشین واقعا دشوار است؟ خیر. من اولین برنامه ماشین لرنینگ خود را در […]
 • چطور با عنوان نویسی،سئو سایت خود را بهبود ببخشیم
  آیا می‌خواهید سئو وبسایت خود را بهبود ببخشید؟ باید به شما اطمینان بدهم برای اینکار باید گام اول یعنی داشتن عنوان مناسب را به طور صحیح بردارید. یکی از جنبه های بسیار متداول و همچنین مورد توجه گوگل و همچنین کاربران برای بهود سئو سایت و جذب ترافیک رایگان به سایت، رعایت نکات مهم عنوان […]
تمامی حقوق محفوظ است.