ثبت نام

نخستین دوره یادگیری عمیق

دوره تخصصی یادگیری عمیق
شروع دوره
۱۰ مهر
زمان دوره
۴۴ ساعت
تعداد جلسات
۱۱ جلسه
اتمام ظرفیت مجاز دوره

معرفی دوره

یادگیری عمیق چیست؟

دیپ لرنینگ یا یادگیری عمیق از زیرمجموعه های یادگیری ماشین(ماشین لرنینگ) است که خود از زیرمجموعه های هوش مصنوعی است . یادگیری عمیق به معنی استفاده از شبکه عصبی مصنوعی با محاسبات متفاوت است.دیپ لرنینگ تکنولوژی اصلی در ماشین های خودران است به عنوان مثال طریقه فهمیدن تابلوی ایست ، خط عابر پیاده و ...

از دیگر مثال های یادگیری عمیق می توان به دستیار های صوتی تلفن های همراه ، تلویزیون ها ، تبلت ها و هندزفری ها اشاره کرد . که حوزه دیپ لرنینگ در چند سال اخیر خیلی از توجه ها را در صنعت های مختلف به خود جلب کرده است زیرا با آن به موفقیتهای بسیاری که تا قبل از این قادر به رسیدن به آن ها نبودیم میرسیم.

در یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) یک مدل کامپیوتری از مغز انسان در پردازش داده ها و تصمیم گیری تقلید میکند . دارای شبکه هایی است که قادر به یادگیری و ارتقاء خود هستند .

یکی از پایه های اصلی در آموزش یادگیری عمیق شناخت شبکه های عصبی هستند. جایی که حتی اسم دیگر دیپ لرنینگ را شبکه های عصبی مصنوعی میگذارند. در دیپ لرنینگ با توجه به مجموعه از ورودی ها یک هوش مصنوعی(متشکل از شبکه های عصبی) را برای پیشبینی خروجی ها آموزش میدهیم.

شبکه های عصبی در دیپ لرنینگ از 3 لایه اصلی تشکیل شده اند :
1- لایه ورودی:
لایه ای است در شبکه های عصبی دیپ لرنینگ ، که اطلاعات ورودی را برای محاسبات بعدی دریافت میکند.
2- لایه پنهانی:
که ممکن است تعداد آن بیش از یک عدد باشد قسمتی از شبکه عصبی ماست که اطلاعات ورودی لایه ورودی دیپ لرنینگ را گرفته و محاسبات ریاضی برروی آن انجام میدهد.
3- لایه خروجی:
همانطور که از اسمش پیداست اطلاعات نهایی لایه پنهانی را ارسال میکند.

در سال های اخیر یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) پیشرفتهای زیادی در خارج از کشور داشته است اما هنوز به گفته محققان همانند کودکی است که باید به بلوغ و رشد برسد . چند سالی است که این حوزه در ایران نیز در زیر ذره بین رفته و تلاش هایی برروی آن انجام میشود از شرکتهایی که وارد حوزه هوش مصنوعی ، ماشین لرنینگ و دیپ لرنینگ شده اند می توان دیجیکالا ، اسنپ ، علی بابا و ... را اشاره کرد . اهمیت این مساله در چند سال آینده دو چندان خواهد شد و حوزه دیپ لرنینگ از حوزه های پرطرفدار و درآمد زای داخل کشور خواهد شد . همانند سردمدار این حوزه یعنی گوگل که کلیه الگوریتم ها و ربات هایش برای نمایش نتایج بهتر به کاربر را با دیپ لرنینگ (یادگیری عمیق) و ماشین لرنینگ انجام میدهد . از این مثال به اهمیت این موضوع میتوان پی برد که گوگل ،آمازون ، BMW و بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا مهم ترین برنامه های خود را در این حوزه یعنی یادگیری ماشین ، یادگیری عمیق ( درکل هوش مصنوعی ) قرار داده اند.

آموزش یادگیری عمیق در بستر های نرم افزاری و برنامه نویسی متفاوتی انجام میشود که از آن ها میتوان به: دیپ لرنینگ در پایتون ، متلب و R اشاره کرد . همچنین نرم افزارهای open source بسیاری برای فعالی در این زمینه وجود دارند.

درباره دوره یادگیری عمیق :

در دوره آموزش یادگیری عمیق با ارائه مسیری مشخص در دنیای دیپ لرنینگ و هوش مصنوعی چالش های علمی ، عملیاتی و ابزار مورد نیاز دانش یادگیری عمیق را شناخته و در دنیای متفاوت داده با آن کار کنیم .

هم اکنون آکادمی آمانج دوره تخصصی نخستین دوره ۴۴ ساعته آموزش یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) را با سرفصل های بروز و متناسب با بازارکار هوش مصنوعی و یادگیری عمیق را تعریف میکند

این دوره تنها به شبیه سازی سوالات در زمینه آموزش یادگیری عمیق نخواهد پرداخت بلکه با ریاضیات کانولوشن ، دراپ آوت و شبکه عصبی به بیان اصول دیپ لرنینگ می پردازد . آموزش یادگیری عمیق در پایتون را به صورت پیاده سازی کده ها و حل مسئله های مختلف آموزش دیپ لرنینگ انجام خواهیم داد.

در جلسات مختلف پروژه هایی تعریف خواهد شد که دانشجویان را بیشتر با مسائل یادگیری عمیق آشنا خواهد کرد و در نهایت پروژه اصلی دوره که انجام خواهد شد شمارا به صورت کامل برای آمادگی بازارکار یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) آماده خواهد کرد.

پس از این دوره افراد علاقه مند به یادگیری مباحث پیشرفته تر میتوانند وارد مسائل پردازش عمیق ، پردازش عکس در یادگیری عمیق ، پردازش متن در دیپ لرنینگ و ... شوند.

جلسات دوره

مباحث تدریس شده در کلاس بصورت کاملا جزئی در زیر آورده شده است. تمامی سرفصل های زیر در طول دوره تدریس خواهند شد و شما میتوانید آموخته های خود را در انتهای دوره با این سرفصل ها مطابقت بدهید.

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

آموزش عملی و کاربردی

شما در هرجلسه مفاهیم را در قالب پروژه های کاربردی تمرین خواهید نمود و برای بعد از هرجلسه نیز تمریناتی درنظر گرفته میشود و یک پروژه نیز در انتهای دوره ارائه خواهید کرد تا پیاده سازی تمامی مفاهیم را کاملا تجربه کنید

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد

مشاوره و پشتیبانی

علاوه بر مدت زمان کلاس در طول دوره نیم ساعت قبل و بعد از هر جلسه بصورت حضوری و در گروه های تلگرامی به صورت مجازی میتوانید سوالات خود را مطرح فرمایید


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا 2 ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره که به تشخیص استاد دوره قرار خواهند گرفت، در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه به شرکت ها ارائه دهید

مدرک معتبر

شما با شرکت در این دوره برای پیاده سازی پروژه های بازار کار آماده خواهید شد. در کنار این اکر پروژه نهایی دوره را تحویل دهید میتواند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایید.

مشاوره بازارکار

در طول دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی هایی در مورد نکات مهم ورود به بازارکار که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شداطلاعات بیشتر

 • بازگشت کامل شهریه دانشجوی برتر دوره
 • اعطای مدرک نمره دار آکادمی آمانج با نمره تمرینات کلاسی و پروژه آخر ترم
 • اختصاص پروفایل آموزشی شخصی جهت دسترسی به منابع دوره به هردانشجو به مدت ۴ ماه
 • سرفصل های بروز و بهینه سازی شده جهت ورود به بازارکار
 • تعریف تمرینات و پروژه های متعدد با داده های پروژه های واقعی
 • جلسات عملی و تمرین محور
 • پاسخ به پرسش های دانشجویان و پشتیبانی در گروه تلگرامی

سوالات متداول

تا زمانیکه شما با چالش های پروژه های واقعی بازارکار روبرو نشوید وراه حل آنها را با متخصصین باتجربه یاد نگیرید، ورود شما به بازارکار تصور پوچی خواهد بود. پس قطعا در این دوره شما به طور کاملا عملی پروژه های متنوعی را پیاده سازی کرده و تجربیات ارزشمندی را کسب خواهید نمود.
پیشنیاز این دوره، دوره برنامه نویسی پایتون میباشد. لطفا جهت ثبتنام ابتدا به لینک این دوره مراجعه کنید، درصورت عدم تسلط بر سرفصل های این دوره باید ابتدا دوره پایتون را گذرانده و سپس وارد دوره یادگیری عمیق شوید
بله در جلسات عملی و کارگاه های پروژه محور دوره بایستی لپتاپ به همراه داشته باشید.
در طول کلاس میتوانید سوالات مهم خود را از استاد دوره بپرسید. استاد بعد از کلاس تا هر زمان که دانشجویان سوال داشته باشند پاسخگو خواهند بود و هر جلسه نیم ساعت قبل از شروع رسمی جلسه در کلاس حضور پیدا میکنند تا تمامی مشکلات شما را قبل از مباحث جدید حل کنند. همچنین میتوانید در گروه های تلگرامی مشکلات خود را مطرح نمایید و پاسخ را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید در نتیجه در طول دوره شما دسترسی کامل به استاد جهت حل مشکلات خود دارید.
با سنجش عملکرد شما در طول دوره و پروژه نهایی ارائه شده، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.این سنجش به طور کامل توسط استاد دوره و تیم فنی آمانج انجام خواهد شد.
قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در کلاس گفته میشود بسیار پایین در نظر گرفته شده است و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
تمامی کلاس ها در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

ثبت‌نام

 • تاریخ شروع دوره: ۱۰ مهر ماه
 • تاریخ پایان دوره: ۲۷ آذرماه
 • پنجشنبه ها از ساعت ۱۵ الی ۱۹
 • ۱۱ جلسه ۴ ساعته مجموعا ۴۴ ساعت
 • مکان برگزاری تهران خیابان کارگر شمالی، بعد از پل جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران
نوع بلیط قیمت (تومان)
ثبت نام دانشجویی(کارت دانشجویی بررسی میگردد.)
ثبت نام غیر دانشجویی
ثبت نام گروهی دانشجویی(ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر)
ثبت نام گروهی غیردانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر)
ثبت نام تسهیلاتی

پشتیبانی دوره

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید