ثبت نام

دومین دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

آموزش تخصصی دیجیتال مارکتنیگ
شروع دوره
۱ اسفند
مدت زمان دوره
۲۸ ساعت
تعداد جلسات
۷ جلسه

معرفی دوره


کم نیستند افرادی که قلم روان و خوبی دارند و متن های بسیار زیبایی می نویسند یا ذهن خلاقی در زمینه های دیجیتالی دارند ولی به دنبال کارهای سخت و قدیمی اند که به معنی این است که شخص در واقع بخش عمده‌ای از پتانسیل خود را نادیده گرفته است و ...
شاید برای شما نیز جذاب باشد که چگونه می شود به طور دورکاری(فریلنسری) و با درآمد خوب وارد بازر کار شد، بدون شک روش های متفاوتی برای اینکار وجود دارد ولی شاید بتوان گفت که هیچ کدام به اندازه دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال نیاز به سرمایه کم ندارد. حال که توضیح بسیار مختصری درباره مزایای دیجیتال مارکتینگ گفتیم، لازم دیدیم که شما را به اختصار به این دنیای شگفت انگیز در قالب جملات آشنا کنیم.

تعریف دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال )

برخی آموزش دیجیتال مارکتینگ را به یک حوزه محدود می کنند اما بازاریابی دیجتال به دو بخش عمده آموزش سئو یا بهینه سازی سایت و دیجیتال مارکتینگ تقسیم می شود.
سئو به معنی بهینه سازی سایت خود برای موتور های جستجو برای بالا بردن فروش و بازدید سایت خود و بالا بردن سایت خود در نمایش نتایج گوگل است.
از طرفی آموزش دیجیتال مارکتینگ به معنی استفاده از ابزارهای دیجیتال (شامل موبایل، کامپیوتر، تبلت، لپ تاپ، و … ) جهت معرفی محصول، جذب مشتری، برند سازی و فروش است.
و یا به عبارت دیگر صاحب کسب و کار، از طریق ابزارهای بازاریابی دیجیتال اقدام به معرفی محصولش به مشتریان کرده و تلاش می کند فروش را افزایش دهد. به مجموعه این قسمتها دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می گویند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سئو و بهینه سازی سایت می توانید به صفحه آموزش سئو تخصصی مراجعه کنید . اما در اینجا می خواهیم به درک بزرگی از دیجیتال مارکتینگ برسیم.

آشنایی با قسمتهای مختلف آموزش بازاریابی دیجیتال

برای درک بهتر آموزش بازاریابی دیجیتال ابتدا ضروریست که با فضای بازاریابی آشنا شوید، به عبارت دیگر اگر دارای بینش بازاریابی نباشید، درک فضای دیجیتال آن سخت می شود، حداقل لازم است که با مفاهیم بازاریابی اینترنتی نیز شوید و سپس بتوانید تفاوت بین بازاریابی، بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال را درک کنید.
از مفاهیم و اصول های بازاریابی آنلاین می توان به SMS marketing و EMAIL marketing یا ایمیل مارکتینگ اشاره کرد و باید به کاربردن و پیاده سازی آن را به درستی آموخت و به روشنی با مزایا و معایب این روش ها آشنا بود، اگر به درستی از ابزار‌های موجود استفاده نکنیم بدون شک ضررهای بعضا جبران ناپذیری به ما خواهد رسانید.
درگام بعد نیاز دارید که مفاهیم و تعریف های اموزش دیجیتال مارکتینگ را فرا بگیرید. بر خلاف بازاریابی سنتی که تا این حد در آن تولید محتوا و بازاریابی محتوا مهم نبود، در بازاریابی دیجیتال این موضوع بسیار پر اهمیت شده است. پس بنابر اهمیت بالای تولید محتوا لازم است که حتما بازاریابی محتوا را یاد بگیرید. اما هرچقدر محتوای شما جذاب و برنامه بازاریابی آنلاین شما خوب باشد اگر به درستی به دست مصرف کننده نرسد در حقیقت کار شما نیمه تمام مانده است، در حقیقت نیاز است که با استراتژی خاصی آن محتوا به مشتریان عرضه گردد.
گاهی مواقع تنها سایت برای توزیع محتوا کافی نیست و نیاز است از سایر پلتفرم ها همچون اینستاگرام، تلگرام و ... نیز برای انتشار و یا توزیع محتوا استفاده شود و لازم به ذکر است هریک از این پلتفرم ها، بازاریابی مخصوصی دارند که با شناختن آن ها شما بی شک استفاده درست تری از آن ها برای ارسال پیام خود خواهید کرد به مجموعه این کارها بازاریابی شبکه های اجتماعی گفته می شود.
با شروع عصر دیجیتال بسیاری از موضوعات متحول شدند مانند تبلیغات، در این دوره اینستاگرام، تلگرام و ... ابزارهایی برای تبلیغ شدند شما حتما بارها در فضای دیجیتال دیده‌اید که کالاها و محصولات مختلف از شرکت های بزرگ گرفته تا محصولات دست سازی که افراد در منزلشان می سازند تبلیغ انجام داده‌ اند. برای یک دیجتال مارکتر نیز کاملا ضروری است که آشنا با تبلیغات در این رسانه ها باشد و کمپین های تبلیغاتی بزرگ و کوچکی که منجر به شکست و یا موفقیت شده اند را ارزیابی کند تا بتواند برای پیاده سازی کمپین خود از آن بهره گیرد. در این دوره شما به صورت کامل اینستاگرام مارکتینگ و تلگرام مارکتینگ را به طور کامل فراخواهید گرفت.
ابزارهای تبلیغات در بازاریابی دیجیتال متفاوت است با تبلیغات سنتی، مثلا Google adwords (گوگل ادرودز) که یکی از ویژگی های تبلیغات در گوگل است که با شناختن و به کاربردن آن بدون شک می تواند تاثیر بسیار زیادی درسود کسب و کار ها بگذارد. در این دوره یکی از مسائل مهم آموزش گوگل ادوردز به صورت کامل و کاربردی است که طریقه کار با گوگل ادوردز را فراخواهید گرفت
یکی دیگه از المان ها که می تواند موثر در تبلیغات باشد، بازاریابی وایرال یا بازاریابی ویروسی است که اگر از آن در تبلیغات استفاده درست بشود ، بسیار تبلیغ فراگیر می شود و به طبع افزایش ترافیک بسیار بالایی در سایت به وجود خواهد آورد. بازاریابی ویروسی باعص بیشتر دیده شدن سایت و محصولات شما شده و بالطبع فروش و بازدید شما را افزایش خواهد داد . پس یکی از مسائل مهم در آموزش دیجیتال مارکتینگ بازاریابی ویروسی (وایرال) خواهد بود.
اگر کسب و کار شما از طریق اپلیکیشن مبایل باشد شما حتما نیاز دارید که به بررسی افرادی که برنامه شما را نصب و استفاده می کنند خواهید داشت که لازم است شما شناخت نسبی به Google adjust داشته باشید و نمونه ایرانی آن نیز فرا بگیرد.
حالا احتمالا شما با تعدادی فرد سر و کار دارید که کاربر سایت و یا اپلیکیشن شما هستند شما باید بتوانید آن ها را آنالیز کنید تا متوجه شوید آن ها باه چه وسایله‌ای به سایت شما سر می زنند و جنسیت و ... مخاطبین‌تان را ارزیابی کنید تا بودجه خود را به درستی مصرف کرده و از هدر رفتن آن پرهیز کنید، برای این آنالیز ها شناختن و به کار بردن Google analytics لازم و ضرویست. در قسمت آموزش گوگل آنالیتیک شما باید با تمامی قسمت ها و کمپین ها برای آنالیز و آمار کلی سایت خود آشنا باشید تا دید درستی از کار خود به عنوان دیجیتال مارکتینگ داشته باشید.
شاید بتوان گفت که هوشمندانه ترین نوع بازاریابی ریتارگتینگ است و آشنایی با این شیوه می تواند در آینده نه چندان دور تمایز در فروش کسب و کار ها را رقم بزند.
حالا بدون شک شما با مشتریان و کاربرانی سر و کار دارید که اگر هریک از آن ها را از دست بدهید باید هزینه به مراتب سنگین تری برای جذب و جایگزینی آن ها داشته باشید، پس مدیریت ارتباط بامشتری e-crm) ( و کار با آن در سایت می تواند شما را از خطر از دست دادن مشتری مصون بدارد.
پس به طور کلی این دوره می تواند جوابگوی اکثر افرادی که می خواهند دید درستی از دنیای اموزش دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال و سئو و بهینه سازی سایت داشته باشند خواهد بود .
اگر بخواهیم به صورت خلاصه مفاهیم یادگیری آموزش دیجیتال مارکتینگ را مرور کنیم :
آموزش سئو و بهینه سازی سایت ، آموزش ایمیل مارکتینگ و sms مارکتینگ ،آموزش تولید محتوا و بازاریابی محتوا ، مدیریت ارتباط با مشتری (crm) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ( مخصوصا اینستاگرام مارکتینگ و تلگرام مارکتینگ) ، اینفلوئنسر مارکتینگ ، آموزش بازاریابی ویروسی و ده ها سرفصل آموزشی دیگر از بازاریابی دیجیتال را در این دوره فرا خواهید گرفت .

جلسات دوره

مباحث تدریس شده در کلاس بصورت کاملا جزئی در زیر آورده شده است. تمامی سرفصل های زیر در طول دوره تدریس خواهند شد و شما میتوانید آموخته های خود را در انتهای دوره با این سرفصل ها مطابقت بدهید.


بازاریابی دیجیتال

مدرس دوره

مهندس محمد حسین رحمانی

مهندس محمد حسین رحمانی
من محمد حسین رحمانی مدیر دیجیتال مارکتینگ آکادمی آمانج و فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستم. بسیار خوشحالم که در این دوره با شما عزیزان همراه هستم.
 • ۵ سال سابقه کاری در زمینه سئو و بهینه سازی وبسایت
 • مدیر دیچیتال مارکتینگ آمانج
 • ۴ سال سابقه کار فنی در شرکت ها و استارتاپ ها
 • ۲ سال سابقه آموزش تخصصی در موسسات

ویژگی های دوره

سرفصل های بازار محور

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

آموزش عملی و کاربردی

آموزش های منحصربفرد این دوره کاملا متناسب با محتوا به صورت حضوری، گروهی و پروژه محور ارائه میشوند. در انتهای دوره شما مفاهیم تدریس شده را در قالب پروژه تمرین خواهید کرد

اساتید باتجربه

مهمترین فاکتور انتخاب استاد برای ما تجربه کاری بالا در شرکت ها و پروژه های متنوع است تا بتوانند تجربیاتشان را در قالب سرفصل ها و تکنیک های کاربردی به دانشجویان منتقل کنند

مشاوره و پشتیبانی

در طول دوره نیم ساعت قبل و بعد از هر جلسه بصورت حضوری و در گروه های تلگرامی به صورت مجازی میتوانید سوالات خود را مطرح فرمایید و پس از اتمام دوره نیز استاد در کنار شما خواهد بود.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا 2 ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره که به تشخیص استاد دوره قرار خواهند گرفت، در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه و کارآموزی

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه داشته باشید.بعد از تحویل پروژه ها 3 نفر از بهترین دانشجویان جهت کاراموزی به بازارکار معرفی خواهند شد.

مدرک معتبر

با شرکت در این دوره و تحویل پروژه میتوانید مدرک معتبر انگلیسی با آرم دانشگاه تهران و دانشکده فنی و همراه با نمره دریافت نمایید .

مشاوره بازارکار

در طول دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی هایی در مورد نکات مهم ورود به بازارکار که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شدویژگی های دوره

 • سرفصل های متناسب با نیاز های بازارکار
 • آشنایی با کلیه اصول دیجیتال مارکتینگ و نحوه اجرای هریک
 • گروه بندی در جلسات اول ، تعریف پروژه و ادامه کلاس در قالب آن پروژه
 • کار و تمرین گروهی در هر جلسه بعد از یادگیری مباحث آن جلسه
 • آشنایی با تجارب موفق و ناموفق ، دلایل موفقیت و شکست هریک از آنها
 • آشنایی با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ داخلی و خارجی
 • امان کار بروی پروژه شخصی
 • پشتیبانی دائمی دانشجویان در گروه تلگرامی
 • ارائه نکات لازم برای بستن قرارداد و بازارکار
 • همکاری استاد با دانشجویان پس از اتمام دوره

سوالات متداول

این دوره هیچ گونه پیش نیازی ندارد.
در برخی جلسات بایستی لپتاپ به همراه داشته باشید که از جلسه قبل آن استاد اعلام خواهد کرد.
در طول کلاس میتوانید سوالات مهم خود را از استاد دوره بپرسید. استاد بعد از کلاس تا هر زمان که دانشجویان سوال داشته باشند پاسخگوی سوالات هستند.و هر جلسه نیم ساعت قبل از شروع رسمی کلاس در کلاس حضور پیدا میکنند تا تمامی مشکلات شما را قبل از مباحث جدید حل کنند. همچنین میتوانید در گروه های تلگرامی مشکلات خود را مطرح فرمایید و پاسخ را در اولین فرصت دریافت کنید در نتیجه در طول دوره شما دسترسی کامل به استاد جهت حل مشکلات خود دارید.
این دوره در دانشگاه تهران و کلاس های اماده شده برای این دوره ها برگزار میشود. آدرس و موقعیت دقیق هر دوره را میتوانید در همین صفحه پیدا کنید.
قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در کلاس گفته میشود بسیار پایین در نظر گرفته شده است.میتوانید مجموعه های مشابه را بررسی کنید. قیمت ما با توجه به مخاطب اصلی ما یعنی دانشجویان با قیمت دانشجویی در نظر گرفته شده است و جالب است بدانید هزینه این دوره چیزی در حدود یک دهم درآمدی است که از اولین سفارش خود بدست خواهید آورد.
بله هزینه دانشجویی در نظر گرفته شده برای تمامی دانشجویانی است که دارای کارت دانشجویی معتبر از هر نهاد دانشگاهی ایران باشند. سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد (اما همچنان بسیار کمتر از قیمت های دیگر موسسات است.) در کلاس شرکت کنند.
این دوره از بخش های مختلفی تشکیل شده است. هر بخش شیوه یادگیری مخصوص به خود را دارد و متناسب با هر بخش منابعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این منابع شامل ویدئو جلسات،جزوه ها،اسلایدها و یا صدای ضبط شده کلاس ها است که بر اساس تشخیص استاد متناسب با هر موضوع یک یا چندتا از منابع گفته شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی 25 درصد، قبل از برگزاری دو جلسه 50 درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
کافیست برای کنسل کردن با شماره های موجود در سایت و یا اکانت تلگرام ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن وجه پرداختی برای شما بازگشت داده شود.

ثبت‌نام

 • تاریخ شروع دوره: ۱ اسفند
 • تاریخ پایان دوره: ۲۳ اسفند
 • پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۱۵ الی ۱۹
 • ۷ جلسه ۴ ساعته مجموعا ۲۸ ساعت
 • آدرس: تهران خیابان کارگر شمالی، بعد از پل جلال آل احمد، ساختمان مرکزی دانشکده فنی دانشگاه تهران
نوع بلیط مهلت ثبت نام قیمت (تومان)
ثبت نام دانشجویی(برای دانشجویان سراسر کشور) ۲۵ بهمن ۶۸۷,۰۰۰
ثبت نام غیر دانشجویی ۲۵ بهمن ۸۸۷,۰۰۰
ثبت نام گروهی دانشجویی(ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر) ۲۵ بهمن ۶۴۷,۰۰۰
ثبت نام گروهی غیردانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر) ۲۵ بهمن ۸۱۷,۰۰۰
ثبت نام تسهیلاتی ۲۵ بهمن --

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت درخواست مشاوره در ارتباط با این دوره میتوانید از پشتیبانی قوی ما استفاده نمایید مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

utkarafarini@

utkarafarini@