ثبت نام

نخستین دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار اکسل

شروع دوره
31 تیر
زمان دوره
32 ساعت
تعداد جلسات
8 جلسه
اتمام ظرفیت مجاز دوره

معرفی دوره

اکسل نرم افزاری است برای تجزیه، تحلیل و نگهداری آمار، ارقام و داده ها، این نرم افزار دارای دامنه کاربردی بسیار بالا و قدرت و دقت مثال زدنی است. به شکلی که از کوچک مسایل مانند: محاسبات روزانه یک فرد تا محاسبه دقیق مالیات و شرح حسابداری یک شرکت را به آسانی و با بالاترین دقت ممکنه انجام می دهد. اکسل قابلیت برنامه ریزی، محاسبه و بایگانی را به شکیل ترین حالت ممکن دارا می باشد. اکسل را می توان یک دیتابیس آفلاین نیز دانست زیرا که برای امور اداری و جلوگیری از تکرار مکررات عالی می باشد. فراگیری اصولی و کاربردی این نرم افزار می تواند برای هر کسی بسیار جالب و جذاب باشد، زیرا با صرف زمان بسیار اندک می توان در آن حرفه ای شده و ایجاد اشتغال کرد.

این برنامه با ایجاد محیطی ساده و در عین حال کارآمد این امکان را به کاربر می دهد، تا با تسلط نسبی و حرفه ای به این نرم افزار  به بهبود فعالیت ها و فرایندهای کاری خود بپردازد.

نرم افزار اکسل  از ضروری ترین و مهمترین نرم افزارهاست که تسلط در آن موجب متمایز شدن افراد در سازمان های گوناگون با هر اسکپ کاری می گردد. در این دوره آموزشی  سعی می شود تا تمام نیازهای یک کاربر به نرم افزار اکسل از مقدماتی تا پیشرفته برطرف شود و کاربر بتواند تمام کارهای خود را در اکسل  به تنهایی انجام دهید. علاوه بر این شما در این دوره آموزشی سرعت یادگیری خود را صدچندان می کنید به نحوی که با تمرین مستمر و مرور مطالب ارائه شده سر کلاس اکسل ، قادر خواهید بود تا به عنوان مدرسی حرفه ای و کاربر حرفه ای اکسل  در آینده تبدیل شوید.

دوره آموزش اکسل مقدماتی و پیشرفته کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران، پایه ای ترین و کاربردی ترین دوره آموزشی Excel می باشد. در این دوره سعی شده تمامی مفاهیم، مهارتها، تکنیک ها و ابزارهای کاربردی این نرم افزار آموزش داده شود. با توجه به گستردگی و تنوع استفاده از نرم افزار اکسل در محیط های مختلف (آموزش و پژوهش، حسابداری، بازرگانی، اقتصاد، مهندسی، مدیریت و ...) آموزش این نرم افزار با مثال های کاربردی همراه شده که به بالا بردن مهارت و درک هر چه بهتر دانشجویان کمک شایانی خواهد نمود. دانشجویان پس از پایان این دوره آموزشی علاوه بر ثبت و نگهداری اطلاعات و استفاده از کلیدها و میانبرهای تخصصی، قادر خواهند بود تهیه انواع گزارشات، رسم نمودارهای کاربردی، فرمول نویسی های مقدماتی و پیشرفته و همچنین تحلیل و آنالیز اطلاعات را با مهارت انجام دهند.

 

سرفصل های دوره

مباحث تدریس شده در کلاس بصورت کاملا جزئی در زیر آورده شده است. تمامی سرفصل های زیر در طول دوره تدریس خواهند شد و شما میتوانید آموخته های خود را در انتهای دوره با این سرفصل ها مطابقت بدهید.

مدرس دوره

مهندس علی دهباشی

مهندس علی دهباشی

مهندس علی دهباشی، کارشناس مهندسی صنایع، کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و دارای مدرک مدیریت پروژه حرفه ای از موسسه IPMA کانادا می باشد. وی حدود ده سال سابقه حضور در طرح ها و پروژه های متعدد عمرانی و صنعتی را به عنوان مدیر و مسئول برنامه ریزی و کنترل پروژه در کارنامه داشته و طی پنج سال اخیر، علاوه بر فعالیت های اجرایی به مشاوره در حوزه امور قراردادها، امکان سنجی پروژه ها، تدوین طرح های توجیهی و تدریس دوره های آموزشی نرم افزارهای مدیریت پروژه و همچنین نرم افزارهای مجموعه آفیس مشغول می باشد.

یک دوره معتبر

مدرک معتبر

با شرکت در این دوره و تحویل پروژه میتوانید مدرک معتبر انگلیسی با آرم دانشگاه تهران و دانشکده فنی و همراه با نمره دریافت نمایید.

کاربردی و پروژه محور

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

پروفایل شخصی

در طول دوره و همچنین تا 2 ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت

پشتیبانی نامحدود

نیم ساعت قبل و بعد از هر جلسه بصورت حضوری و همچنین در گروه های تلگرامی به صورت مجازی میتوانید سوالات خود را مطرح فرمایید و پس از اتمام دوره نیز درکنار شما خواهیم بود

ویژگی های دوره

 • به روز ترین سرفصل آموزشی اکسل مقدماتی و پیشرفته
 • سرفصل های بهینه سازی شده بازارکار و عدم اتلاف وقت برای مباحث غیر کاربردی
 • بدون هیچگونه پیش نیاز قبلی
 • رسیدگی تک به تک دانشجویان و رفع اشکالات در طول تمرینات کلاسی
 • تعریف تمرین های متعدد متناسب با محتوای هر جلسه
 • پاسخ به پرسش های دانشجویان و پشتیبانی در گروه تلگرامی
 • پذیرایی در زمان استراحت هر جلسه

سوالات متداول

آشنایی اولیه با کامپیوتر کفایت می کند.
به همراه داشتن لپ تاپ الزامی است
در طول کلاس میتوانید سوالات مهم خود را از استاد دوره بپرسید. استاد بعد از کلاس تا هر زمان که دانشجویان سوال داشته باشند پاسخگوی سوالات هستند.و هر جلسه نیم ساعت قبل از شروع رسمی کلاس در کلاس حضور پیدا میکنند تا تمامی مشکلات شما را قبل از مباحث جدید حل کنند. همچمنین میتوانید در گروه های تلگرامی مشکلات خود را مطرح فرمایید و پاسخ را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید در نتیجه در طول دوره شما دسترسی کامل به استاد جهت حل مشکلات خود دارید.
این دوره در دانشگاه تهران و کلاس های اماده شده برای این دوره ها برگزار میشود. آدرس و موقعیت دقیق هر دوره را میتوانید در همین صفحه پیدا کنید.
قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در کلاس گفته میشود بسیار پایین در نظر گرفته شده است.میتوانید مجموعه های مشابه را بررسی کنید. قیمت ما با توجه به مخاطب اصلی ما یعنی دانشجویان با قیمت دانشجویی در نظر گرفته شده است و جالب است بدانید هزینه این دوره چیزی در حدود یک پنجم درآمدی است که از اولین سفارش خود بدست خواهید آورد.
بله هزینه دانشجویی در نظر گرفته شده برای تمامی دانشجویانی است که دارای کارت دانشجویی معتبر از هر نهاد دانشگاهی ایران باشند. سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد (اما همچنان بسیار کمتر از قیمت های دیگر موسسات است.) در کلاس شرکت کنند.
این دوره از بخش های مختلفی تشکیل شده است. هر بخش شیوه یادگیری مخصوص به خود را دارد و متناسب با هر بخش منابعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این منابع شامل ویدئو جلسات،جزوه ها،اسلایدها و یا صدای ضبط شده کلاس ها است که بر اساس تشخیص استاد متناسب با هر موضوع یک یا چندتا از منابع گفته شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ثبت‌نام

 • تاریخ شروع: 31 ام تیرماه
 • تاریخ پایان: 28 ام مردادماه
 • دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 15 الی 19
 • 8 جلسه 4 ساعته مجموعا 32 ساعت
 • آدرس: تهران خیابان کارگر شمالی، بعد از پل جلال آل احمد، ساختمان مرکزی دانشکده فنی دانشگاه تهران
نوع بلیط مهلت ثبت نام قیمت (تومان)
ثبت نام دانشجویی(کارت دانشجویی بررسی میگردد.) 23 ام تیرماه 288,000 تکمیل شد
ثبت نام غیر دانشجویی 23 ام تیرماه 348,000 تکمیل شد
ثبت نام گروهی دانشجویی(ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر) 23 ام تیرماه 258,000 تکمیل شد
ثبت نام گروهی غیردانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر) 23 ام تیرماه 300,000 تکمیل شد
ثبت نام تسهیلاتی 23 ام تیرماه -- تکمیل شد

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت درخواست مشاوره در ارتباط با این دوره میتوانید از پشتیبانی قوی ما استفاده نمایید مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت