ثبت نام

دومین دوره صفر تا صد برنامه نویسی جاوا

دومین دوره صفر تا صد برنامه نویسی جاوا با محوریت برنامه نویسی شی گرا
شروع دوره
11 بهمن ماه
مدت زمان دوره
24 ساعت
تعداد جلسات
6 جلسه

معرفی دوره جاوا و اندروید حضوری

آن دسته از افرادی که به طور کلی علاقه مند به یادگیری یک زبان برنامه نویسی یا به طور خاص زبان جاوا می باشند از جمله مخاطبین این دوره هستند. بعلاوه، افرادی که علاقه مند به فراگیری برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن های اندرویدی می باشند می بایست به زبان جاوا مسلط باشند. لذا این دوره پیشنیاز دوره آموزشی اندروید خواهد بود.
پیش از هرچیز توجه داشته باشیم که زبان Java را با زبان JavaScript اشتباه نگیریم؛ به‌طور کلی، زبان برنامه‌نویسی Java یک زبان چندمنظوره و شیٔ‌گرا است. زبان برنامه‌نویسی جاوا شبیه به زبان سی‌پلاس‌پلاس است اما شیٔ‌گرایی در آن ساده‌تر شده است و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند.
یکی از قابلیت‌های زبان برنامه‌نویسی Java این است که مدیریت حافظه را به‌صورت خودکار انجام می‌دهد؛ علاوه‌بر این، شعار جالبی که دولوپرهای جاوا دارند این است که «یک بار بنویس و همه‌جا اجراش کن». زبان برنامه‌نویسی جاوا به‌عنوان یکی از زبان‌های اصلی توسعهٔ اپلیکیشن برای سیستم‌عامل محبوب و اپن‌سورس اندروید محسوب می‌گردد لذا اگر تمایل دارید وارد باز کار طراحی اپ اندروید شوید، نیاز است تا زبان Java را فرا بگیرید.

بر اساس گزارش Emoulument، مرکز اندازه‌گیری حقوق‌، جاوا زبان‌ برنامه‌نویسی است که بیشترین حقوق میانگین را در بین توسعه‌دهندگان شهر انگلیس به خود اختصاص می‌دهد و در خیلی از کشورها هم زبان جاوا جز زبان های پردرآمد و قابل قبول است. و اینکه جاوا در بین برترین زبان های حاضر دنیا قرار دارد و به صورت خودمونی بگم کسی که جاوا بلد باشه نونش تو روغنه، اما این شرایط در ایران وضع متفاوتی دارد.
حقوق برنامه نویس جاوا در ایران در حدود ۳ تا ۶ میلیون است البته این حقوق مربوط به تهران می باشد و شاید در شهرستان ها کمی کمتر از این مقدار باشد. اما در کنار این میتوان این را در نظر گرفت که یک برنامه نویس جاوا صرفا به عنوان برنامه نویس جاوا نیاز به فعالیت ندارد بلکه میتواند با ورود حرفه ای به بازار طراحی اپلیکیشن ها به در آمد بسیار خوبی دست پیدا کند. بر اساس برآمدی که نسبت به این زبان برنامه نویسی رسیدیم این زبان میتواند به عنوان یکی از انتخاب های خیلی خوب هم برای ورود به دنیای برنامه نویسی و هم کسب در آمد باشد.

معرفی دوره جاوا اندروید غیر حضوری

هم اکنون آکادمی آمانج بدلیل تقاضای زیاد شما عزیزان در شبکه های اجتماعی ، تلگرام و ...و همراهی هرچه بیشتر با عزیزانی که توانایی حضور در کلاس ها در تهران را بدلیل رفت و آمد دشوار از شهرستان تا تهران را ندارند و همینطور عدم امکان پیشبینی وضعیت بحران کرونا در فصل بهار، برای برگزاری آموزش غیر حضوری و آنلاین پیش قدم شده و به برگزاری دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری همت گمارده است.
آکادمی آمانج دوره غیر حضوری 68 ساعته آموزش جاوا و اندروید را برای این دسته از عزیزان زیر نظر استاد مجرب و با تجربه که سابقه برگزاری 6 دوره آموزش جاوا حرفه ای به صورت حضوری و ساعتها آموزش ویدئویی اندروید ، آموزش های آنلاین جاوا و اندروید و وبینار برنامه نویسی جاوا اندوید را دارند تعریف می نماید .
در دوره آموزش جاوا اندروید غیر حضوری تمام تلاش ما بر این است بدون کاهش کیفیت آموزش و بهره وری شما عزیزان در آرامش کامل و به صورت ویدئویی،وبینار و جلسات متعدد رفع اشکال و پرسش و پاسخ و تعریف پروژه های متعدد اندروید کلاس ها برگزار گردد .
روند کلی کلاس آموزش برنامه نویسی جاوا و اندروید غیرحضوری به اینگونه است که در یک سری از جلسات ویدئوهایی را دریافت کرده و شروع به آموزش و تمرین میکنید. در یک سری جلسات نیاز است تا آموزش جاوا آنلاین و در حضور استاد و به صورت کلاس وبینار ببیند تا شکل آموزش جاوا اندروید برای ایشان تثبیت شود. بعد از جلساتی نیاز است که مشکلات خود را از مدرس دوره پرسیده و از سوالات هم کلاسیهای آنلاینتان نیز مطلع شده و بار علمی خود را در جاوا و اندروید بالا ببرید.
سرفصلهای دوره حضوری با دوره جاوا و اندروید غیر حضوری هیچگونه تفاوتی ندارد و تمامی سرفصلهای آموزش جاوا اندروید حضوری را در دوره غیرحضوری نیز فراخواهید گرفت .
در طول دوره تعدادی پروژه عملی را برای یادگیری هرچه بهتر مطالب انجام خواهید داد و در جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ مشکلات خود را برطرف خواهید کرد .
دوره آموزش جاوا و اندروید غیر حضوری همانند دوره حضوری ، برای بازدهی هرچه بیشتر دانشجویان دارای ظرفیتی محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت توانایی تکمیل ظرفیت رو نداریم. پس تا دیر نشده و دوره پرتقاضای آموزش برنامه نویسی جاوا و اندروید حضوری و غیر حضوریمون پر نشده اقدام به ثبت نام کنید .


سرفصل های این دوره


آشنایی با منطق های کلی زبان های برنامه نویسی اصول برنامه نویسی عبارات شرطی و حلقه ها انواع داده ها و ساختمان های داده ای
معرفی رشته ها و آرایه ها کلاس ها و شی ها و متد ها فایل ها و استریم ها آموزش مفاهیم شی گرایی

مدرس دوره

مهندس محمدحسین باشوق

توسعه دهنده اپلیکیشن

مهندس محمدحسین باشوق
من محمدحسین باشوق هستم، نزدیک به یک دهه در زمینه توسعه اپلیکیشن و بازی هایی اندرویدی فعالیت می کنم. از عناوین اخیری که از بنده منتشر شده:
بازی اندرویدی دیرین بال
http://www.charkhoneh.com/content/930614444
بازی اندرویدی دیرین دخت
http://www.charkhoneh.com/content/930594446
بازی اندرویدی فرار بزرگ
https://cafebazaar.ir/app/com.StarGames.TheRun/?l=fa

یک دوره معتبر

مدرک معتبر

شما با شرکت در این دوره میتوانید مدرک معتبر دانشکده فنی دانشگاه تهران را دریافت کنید.

24 ساعت آموزش

24ساعت آموزش کاربردی و مستمر حضوری به همراه اساتید برجسته در دانشگاه تهران تضمین یادگیری شماست.

شغلی ایده آل

در این دوره تنها سرفصل های مورد نیاز بازارکار مطرح شده و از مباحث متفرقه اجتناب خواهد شد

پشتیبانی نامحدود

نیم ساعت قبل از کلاس و بعد از هرجلسه قبل و بعد از هر جلسه بصورت حضوری و همچنین در گروه های تلگرامی میتوانید سوالات خود را مطرح فرمایید و پس از اتمام دوره نیز درکنار شما خواهیم بود.

مخاطبین دوره

این دوره متفاوت با سایر دوره های موجود در ایران برگزار میگردد مخاطبین بخصوصی دارد.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
  • افرادی که قصد دارند یک زبان برنامه نویسی پرکابرد را یادبگیرند.
  • افرادی که قصد دارند به عنوان برنامه نویس در شرکت ها استخدام شوند.
  • افرادی که قصد دارند وارد دنیای برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید شوند.

سوالات متداول

هیچ پیشنیازی برای این دوره نیاز نیست و شما میتوانید با هر سطح علمی از برنامه نویسی در این دوره شرکت کنید.
بهتر است در این دوره لپتاپ همراه خود داشته باشید اما در صورتیکه نداشته باشید نیز میتوانید از کلاس استفاده لازم را داشته باشید.
در طول کلاس میتوانید سوالات مهم خود را از استاد دوره بپرسید. استاد بعد از کلاس تا هر زمان که دانشجویان سوال داشته باشند پاسخگوی سوالات هستند.و هر جلسه نیم ساعت قبل از شروع رسمی کلاس در کلاس حضور پیدا میکنند تا تمامی مشکلات شما را قبل از مباحث جدید حل کنند. همچمنین میتوانید در گروه های تلگرامی مشکلات خود را مطرح فرمایید و پاسخ را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید در نتیجه در طول دوره شما دسترسی کامل به استاد جهت حل مشکلات خود دارید.
این دوره در دانشگاه تهران و کلاس های اماده شده برای این دوره ها برگزار میشود. آدرس و موقعیت دقیق هر دوره را میتوانید در همین صفحه پیدا کنید.
قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در کلاس گفته میشود بسیار پایین در نظر گرفته شده است.میتوانید مجموعه های مشابه را بررسی کنید. قیمت ما با توجه به مخاطب اصلی ما یعنی دانشجویان با قیمت دانشجویی در نظر گرفته شده است و جالب است بدانید هزینه این دوره چیزی در حدود یک پنجم درآمدی است که از اولین سفارش خود بدست خواهید آورد.
بله هزینه دانشجویی در نظر گرفته شده برای تمامی دانشجویانی است که دارای کارت دانشجویی معتبر از هر نهاد دانشگاهی ایران باشند. سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد (اما همچنان بسیار کمتر از قیمت های دیگر موسسات است.) در کلاس شرکت کنند.

ثبت‌نام

  • 11ام بهمن ماه
  • 6 جلسه 4 ساعته
  • پنج شنبه های هر هفته از ساعت 9 الی 13
ثبت نام دانشجویی
300 هزار تومان
ثبت نام آزاد
500 هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی
250 هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد
400 هزار تومان
میتونی رزرو کنی میخوام ثبت نام کنم

کد تخفیف 15 درصدی coding15 زمان و تعداد محدود!


پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت درخواست مشاوره در ارتباط با این دوره میتوانید از پشتیبانی قوی ما استفاده نمایید مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت