ثبت نام

دوره متخصص جاوااسکریپت

دوره تخصصی و پروژه محور جاوااسکریپت
شروع دوره
۱۰ مهر
زمان دوره
۵۰ ساعت
تعداد جلسات
۱۰ جلسه
اتمام ظرفیت مجاز دوره

معرفی دوره

چرا جاوااسکریپت؟

زمانی که صحبت از محبوبیت زبان‌های برنامه نویسی به میان می‌آید، بی شک نام جاوا اسکریپت همواره در لیست محبوب‌ترین زبان‌های برنامه نویسی به چشم می‌خورد. امروزه همه کسانی که قصد دارند به عنوان یک توسعه دهنده وب و اپلیکیشن فعالیت کنند، جاوا اسکریپت را به عنوان یک گزینه همه فن حریف در اختیار دارند.محبوبیت و کاربردی بودن این زبان در حوزه‌های مختلف با یکدیگر دست به دست هم می‌دهند تا آن را به یکی از بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای یادگیری تبدیل کنند.

یادگیری زبان جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت چه کاربرد های دارد؟!

جاوا اسکریپت به سرعت همه جا را به تسخیر درآورده است. طبق گزارش‌های سالانه‌ی stackoverflow، برای پنجمین سال متوالی جاوااسکریپت پر استفاده‌ترین زبان در دنیا است. و همه‌ی شواهد نشاندهنده‌ی این موضوع است که در سال‌های آینده هم این روال ادامه خواهد یافت.

WEBSITE

طراحی و برنامه نویسی وبسایت

یک وبسایت از دو بخش Front ( ظاهر وبسایت) و Back ( کدها و عملکرد وبسایت) ساخته شده است. شما با جاوااسکرپیت میتوانید در هر دو حوزه Front end و Back end متخصص شده و به طور حرفه ای در حوزه توسعه وب فعالیت نمایید.

MOBILE APP

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

قبل از ورود جاوااسکریپت، اپلیکیشن های موبایل تنها با Java و Swift برای سیستم عامل های اندرویدی و ios به صورت جداگانه نوشته میشدند اما پس از مدتی جاوااسکریپت با کتابخانه های قدرتمند خود توانست بسیار ساده تر و سریعتر برای هردو سیستم عامل برنامه نویسی کند.

WEB APP

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن تحت وب

اپلیکیشن تحت وب یا PWA از جدیدترین فناوری‌ها در ترکیب اپلیکیشن‌های موبایل و وب‌سایت‌ها بهره می‌گیرد. یک PWA در واقع وب‌سایتی است که از فناوری‌های مدرن وب استفاده می‌کند؛ اما ظاهر و کارکرد آن همانند یک اپلیکیشن موبایل است.این فناوری بسیار مورد استقبال قرارگرفته و فرصت های شغلی بسیاری دارد و جاوااسکریپت گزینه بسیار خوبی برای پیاده سازی این فناوری است.

OTHERS

کاربرد های بیشتر

شما با جاوااسکریپت هیچگاه متوقف نخواهید شد و همواره میتوانید در مسیر رشد حرکت کنید و از این زبان پرقدرت در حوزه های مختلف دیگر همچون برنامه نویسی نرم افزارهای دسکتاپ و برنامه نویسی در حوزه یادگیری ماشین و ... بهره ببرید.


شرکت های بزرگی که از تکنولوژی جاوا اسکریپت استفاده میکنند!

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت به ما این امکان را می‌دهد که به سادگی برای پلتفرم­‌های مختلف برنامه نویسی کنیم. همانطور که در زیر میبینید شرکت های بزرگی در پلتفرم های مختلف خود از این تکنولوژي بهره میبرند و این نشاندهنده قدرت این زبان برنامه نویسی همه فن حریف است!


یادگیری زبان جاوا اسکریپت

چگونه با چاوااسکریپت درآمد زایی کنیم؟

همانطور که تا اینجا مطالعه کردید جاوااسکریپت در کنار محبوبیت وسهولت یادگیری خود، میتواند با کاربردهای بسیاری که در زمینه های متنوع دارد پردرآمدترین زبان برنامه نویسی هم باشد. جاوااسکریپت انتخاب هوشمندانه ای برای شروع مسیری صحیح به سمت درآمدزایی است.

FREELANCING

دور کاری

جاوااسکریپت گزینه بسیار مناسبی برای درآمدزایی به صورت دورکاری یا پروژه ای و مستقل است چرا که شما میتوانید در زمینه های مختلف با قیمت های متنوع پروژه هایی را قبول کنید و این موضوع حوزه درآمدزایی شما را بسیار گسترده خواهد کرد. میزان درآمد شما به این صورت کاملا وابسته به تلاش و پشتکار خود شما و تعداد پروژه هایی خواهد بود که در ماه انجام میدهید. همچنین میتوانید با برنامه نویسی جاوا اسکریپت مشغول به کسب درآمد دلاری شوید و از سایت‌های خارجی پروژه بگیرید.

EMPLOYMENT

استخدام در ایران

در حوزه مورد بحث ما، در ایران شرکت ها به دو دسته تقسیم میشوند: شرکت هایی که درحال حاضر از تکنولوژی جاوااسکریپت استفاده میکنند و شرکت هایی که درحال مهاجرت به این تکنولوژی بوده و بشدت دنبال متخصصینی در این حوزه هستند که هر دو دسته میتوانند موقعیت های شغلی بسیاری را فراهم کنند. مطابق با آگهی های استخدامی شرکت های ایرانی، میانگین حقوق متخصصین جاوااسکریپت بین 4 تا 8 میلیون تومان ماهیانه میباشد.

EMIGRATION

استخدام در خارج از کشور

جاوااسکریپت با توجه به محبوبیت بسیار بالای خود در جهان میتوانید گزینه درستی برای ورود به بازارکار خارج از کشور و مهاجرت کاری باشد و مطابق با آگهی های استخدامی وبسایت glassdoor.com میانگین حقوق متخصصین جاوااسکریپت سالیانه 79137 دلار میباشد.

شاید اکثر ما با این مثال که HTML اسکلت یک وبسایت ،CSS معماری وبسایت است آشنایی داریم و یا حداقل یک بار شنیدیمش . با HTML می توانیم کلیت وبسایت و اسکلت وبسایتمان را بسازیم ، با CSS ظاهر ،رنگ ، جهت ، سایز و رنگ فونت و .... را شرح میدهیم اما اگر بخواهیم وقتی کاربری وارد صفحه شد پیامی را نمایش بده یا وقتی برروی المانی کلیک کرد یک محاسبات را انجام بده و به او خروجی را نمایش بده چی؟! اگر بخوایم از یک زبان برای هم back-end و هم front-end استفاده کنم چی؟!اگه بخوایم یک وب-اپلیکیشن بنویسیم چی؟!برای این کارها و خیلی قابلیت های فوق العاده دیگه از زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت استفاده میکنیم.

جاوا اسکریپت که اغلب به JS معروف است یک زبان برنامه نویسی داینامیک و شئ گراست(Object-oriented) که برای ایجاد تعامل با صفحات وب است. جاوااسکریپت به صفحات وب رفتار می بخشد.

کابرد های جاوااسکریپت چیست؟

طبق تحقیقات اخیر وبسایت stack overflow جاوااسکریپت محبوب ترین زبان برنامه نوسی در دنیا است و طبق گفته یکی از متخصصان این تیم : "با جاوا اسکریپت هرگونه برنامه ای قابل نوشتن است."

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریت علاوه بر برنامه های تحت وب فراتر از آن می رود و در نرم افزارها ، سرورها و کنترل های سخت افزار ی استفاده می شود. از کاربردهای حیرت انگیز زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت می توان موارد زیر را نام برد :

1- وبسایت ها:
با جاوا اسکریپت می تون به وبسایت های استاتیک تعامل اضافه کرد. به عنوان مثال نمایش اسلاید شو در صفحات مختلف وبسایت و ...

2- وب-اپلیکیشن ها :
از دیگر قابلیت های زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت ساخت وب-اپلیکیشن است که برای این کار از فریم ورک های جاوا اسکریپت مخصوصا React استفاده می شود

3- قابلیت استفاده در سمت سرور (back-end) :
با آمدن فریم ورک بی نظیر NodeJS قابلیت برنامه نویسی و استفاده از برنامه نویسی جاوا اسکریپت در سمت سرور ساده شد. بسیاری از کمپانی های بزرگ امروز از این فریم ورک برای کارهای سمت سرورشان استفاده میکنند.

4- ساخت وب سرور ها :
بعد از اضافه شدن expressJS به فریمورک های جاوا اسکریپت و همکاری همزمان با NodeJS می توان به ساخت وب سرور های قوی پرداخت.

از کمپانی های معروفی که در وب-اپلیکیشن و سمت سرور خود از جاوااسکریپت استفاده کرده اند می توان به Netflix ، LinkedIn و Uber اشاره کرد.

از دیگر کابردهای زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت :ایجاد بازی ها در مرورگرها ، با اضافه شدن Canvas ها هنر هم وارد جاوا اسکریپت شد ، ساخت برنامه های ساعت های هوشمند ، ساخت برنامه های موبایل(حتی بدون نیاز به اینترنت ! ) با فریمورک بی نظیر React Native و...

درباره دوره

در دوره جامع و تخصصی آموزش جاوا اسکریپت (javascript) به هیچگونه پیش زمینه ای در برنامه نویسی و یا جاوااسکریپت نیاز نیست . در انتهای دوره میتوانید با مفاهیمی که در دوره با آن ها آشنا خواهید شد اقدام به تولید نرم افزار ها بر پایه وب نمائید.

در دوره آموزش جاوا اسکریپت تخصصی تمامی مفاهیم و مباحث پایه ای و مهم در رابطه با برنامه نویسی و زبان جاوا اسکریپت را فراخواهید گرفت. لازم به ذکر است با توجه به این نکته که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت قابل استفاده در سمت کابر (Front-end) و همچنین سمت سرور (Back-end) است ،مفاهیمی که در دوره جاوا اسکریپت بیان خواهند شد در ابتدا فارغ از محیط استفاده از این زبان خواهند بود اما در ادامه ، مباحث بگونه ای طراحی و تنظیم شده اند که مشارکت کنندگان بتوانند در محیط وب و سمت کاربر اقدام به استفاده از آن کنند . درصورتی که به برنامه نویسی در سمت سرور علاقه مند هستید می توانید در زمان بسیار کوتاهی با خودآموزی فرابگیرید . زیرا که تمامی اصول و مفاهیم مورد نیاز به شما آموزش داده خواهد شد.

پس از گذراندن دوره جاوا اسکریپت :

با گذراندن دوره جاوا اسکریپت به شما این اطمینان خاطر داده خواهد شد که هر آنچه را که برای شروع یک تجربه کاری موفق نیاز دارید را خواهید داشت.اما این واقعیت رانباید فراموش کرد که علاقه مندی ، روحیه یادگیری و تمرین مداوم باید همراه شما باشد تا به برنامه نویس خبره جاوا اسکریپت و یا هر زبان برنامه نویسی دیگر تبدیل شوید.ما در این دوره حتی به مهارت یادگیری و یافتن پاسخ سوال هایتان نیز توجه و برای آن برنامه ریزی کرده ایم.

هم اکنون آکادمی آمانج دوره ۵۲ ساعته متخصص جاوا اسکریپت را با سرفصل های کاملا کاربردی و متناسب با نیاز بازار کار توسط جعفر موسوی برنامه نویس شرکتهای بزرگی همچون اسنپ ، پردازشگران بانک سامان ، انتشارات گاج و ... برای شما عزیزان فراهم نموده است .

بعد از دوره آموزش جاوا اسکریپت شما میتوانید وارد عرصه زیبای برنامه نویسی جاوا اسکریپت شده و بعد از تقویت مفاهیم پایه ای علوم کامپیوتر و آموزش جاوا اسکریپت بصورت کامل بتوانید در شرکت های برتر ایران مشغول به فعالیت شوید . لازم به ذکر است پس از گذراندن و موفق شدن در این دوره ، در صورت تمایل شما را به شرکت های برتر معرفی خواهیم نمود و فرصت استخدام در این شرکت ها را برای شما هموار تر خواهیم کرد .

جلسات دوره

مباحث تدریس شده در کلاس بصورت کاملا جزئی در زیر آورده شده است. تمامی سرفصل های زیر در طول دوره تدریس خواهند شد و شما میتوانید آموخته های خود را در انتهای دوره با این سرفصل ها مطابقت بدهید.

مدرسین دوره

مهندس حامد حسینی نسب

توسعه دهنده وب اپلیکیشن

جناب مهندس حامد حسینی؛ دانش آموخته دانشگاه تهران و مدیر فنی آکادمی آمانج با ۹ سال تجربه کاری در زمینه طراحی و برنامه نویسی وبسایت و اپلیکیشن، علاقه مند به تدریس و در خاتیار قرار دادن تجربیات تخصصی و کاری خود هستند.

مهندس جعفر موسوی

توسعه دهنده و مهندس نرم افزار

جناب آقای مهندس جعفر موسوی بیش از ۸ سال در زمینه برنامه نویسی تجربه دارد و بیش از ۶ سال است که در شرکت های بزرگ از جمله اسنپ، پردازشگران بانک سامان و انتشارات بین المللی گاج فعالیت داشته است.

استاد علی بابایی

طراح رابط و تجربه کاربر

جناب آقای بابایی بیش از ۱۲ سال است که مشاور و طراح بسیاری از شرکت ها، استارتاپ ها و پروژه های بزرگ داخل و خارج از کشور هستند. ایشان یکی از صاحب نظران حوزه دیزاین در ایران هستند که موسسات دولتی و خصوصی بسیاری مشاوره ومدیریت تیم دیزاین خود را به ایشان سپرده اند.

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

آموزش عملی و کاربردی

شما در هرجلسه مفاهیم را در قالب پروژه های کاربردی تمرین خواهید نمود و برای بعد از هرجلسه نیز تمریناتی درنظر گرفته میشود و یک پروژه نیز در انتهای دوره ارائه خواهید کرد تا پیاده سازی تمامی مفاهیم را کاملا تجربه کنید

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد

مشاوره و پشتیبانی

علاوه بر مدت زمان کلاس در طول دوره نیم ساعت قبل و بعد از هر جلسه بصورت حضوری و در گروه های تلگرامی به صورت مجازی میتوانید سوالات خود را مطرح فرمایید


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره که به تشخیص استاد دوره قرار خواهند گرفت، در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه به شرکت ها ارائه دهید

مدرک معتبر

شما با شرکت در این دوره برای پیاده سازی پروژه های بازار کار آماده خواهید شد. در کنار این اکر پروژه نهایی دوره را تحویل دهید میتواند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایید.

مشاوره بازارکار

در طول دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی هایی در مورد نکات مهم ورود به بازارکار که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شداطلاعات بیشتر

 • بازگشت کامل شهریه پرداختی دانشجوی برتر دوره
 • اعطای مدرک نمره دار آکادمی آمانج با نمره تمرینات کلاسی و پروژه آخر ترم
 • معرفی دانشجویان برتر دوره به شرکت های معتبر
 • اختصاص پروفایل آموزشی شخصی جهت دسترسی به منابع دوره به هردانشجو به مدت ۴ ماه
 • جلسات کاملا تعاملی و پروژه محور
 • تعریف تمرین ها و پروژه های متعدد متناسب با محتوای هر جلسه
 • برگزاری یک جلسه UI DESIGN جهت آشنایی با اصول طراحی
 • ۱۰ ساعت آموزش ویدیویی Html,CSS جهت آمادگی بیشتر برای ورود به بازارکار
 • تقویت مفاهیم عمومی علوم کامپیوتر و آموزش نکات حرفه ای که بطور حتم در محیط کار برای شما مفید خواهند بود
 • پاسخ به پرسش های دانشجویان و پشتیبانی در گروه تلگرامی

سوالات متداول

تا زمانیکه شما با چالش های پروژه های واقعی بازارکار روبرو نشوید وراه حل آنها را با متخصصین باتجربه یاد نگیرید، ورود شما به بازارکار تصور پوچی خواهد بود. پس قطعا در این دوره شما به طور کاملا عملی پروژه های متنوعی را پیاده سازی کرده و تجربیات ارزشمندی را کسب خواهید نمود.
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
بله در جلسات عملی و کارگاه های پروژه محور دوره بایستی لپتاپ به همراه داشته باشید.
در طول کلاس میتوانید سوالات مهم خود را از استاد دوره بپرسید. استاد بعد از کلاس تا هر زمان که دانشجویان سوال داشته باشند پاسخگو خواهند بود و هر جلسه نیم ساعت قبل از شروع رسمی جلسه در کلاس حضور پیدا میکنند تا تمامی مشکلات شما را قبل از مباحث جدید حل کنند. همچنین میتوانید در گروه های تلگرامی مشکلات خود را مطرح نمایید و پاسخ را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید در نتیجه در طول دوره شما دسترسی کامل به استاد جهت حل مشکلات خود دارید.
با سنجش عملکرد شما در طول دوره و پروژه نهایی ارائه شده، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.این سنجش به طور کامل توسط استاد دوره و تیم فنی آمانج انجام خواهد شد.
قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در کلاس گفته میشود بسیار پایین در نظر گرفته شده است و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
تمامی کلاس ها در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

ثبت‌نام

 • تاریخ شروع دوره: ۱۰ مهر ماه
 • تاریخ پایان دوره: ۲۷ آذر
 • تاریخ شروع حضوری دوره: ۲۴ مهر ماه
 • پنجشنبه ها از ساعت ۱۵ الی ۱۹
 • ۱۰ جلسه عملی و کارگاهی ۴ ساعته
 • مکان برگزاری: تهران خیابان کارگر شمالی، بعد از پل جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران
نوع بلیط مهلت ثبت نام قیمت (تومان)
ثبت نام دانشجویی(کارت دانشجویی بررسی میگردد.)
ثبت نام غیر دانشجویی
ثبت نام گروهی دانشجویی(ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر)
ثبت نام گروهی غیردانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر)
ثبت نام تسهیلاتی

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید