ثبت نام

نخستین دوره برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل با ری اکت نیتیو (React Native)

هم برای اندروید و هم برای IOS اپلیکیشن طراحی کنید.
شروع دوره
29 فروردین ماه
زمان دوره
32 ساعت
تعداد جلسات
8 جلسه
اتمام مهلت ثبت نام

معرفی دوره

تا حالا فکر کرده اید که اگر بخواهید برنامه نویس اپلکیشن موبایل شوید باید چه راه های را طی کنید؟

میتوانید برنامه نویسی اندروید و یا ios را بصورت مجزا یادبگیرید اما یک راه میانبر هم وجود دارد. بله یک راه که با یک بار برنامه نویسی برای چند پلتفرم موبایل خروجی بگیرید.

ری اکت نیتیو یک فریم ورک برنامه نویسی به زبان جاوا اسکریپت است که امکان توسعه اپلیکیشن ها برای پلت فرم های اندروید و آی او اس را فراهم می کند. از لحاظ کارایی هم رده ی جاوا و سویفت و در برخی موارد حتی بهتر از آنهاست.
شما با یکبار کد نویسی قادر خواهید بود برای هر دو پلت فرم اندروید و ای اوس خروجی بگیرید. همه ی این ویژگی های خارق العاده به همراه پشتیبانی قوی فیسبوک و جامعه بزرگ برنامه نویسان آن ، سبب شده تا به عقیده ای بسیاری ری اکت نیتیو نسل آینده ی برنامه نویسی پلت فرمهای موبایل باشد.

اگر هنوز هم در قدرت واقعی ریکت نیتیو تردید دارید، باید بدانید ری اکت نیتیو بارها و بارها در اپلیکیشن های مطرحی نظیر فیسبوک مسنجر ، اینستاگرام، اسکایپ ، وال مارت ، ایر بی ان بی ، اوبر ، ساند کلاد، تسلا، بلومبرگ امتحان خودش را پس داده است.

- چرا یادگیری ری اکت نیتیو حیاتی است؟
ری اکت نیتیو با کاهش حداقل 40 درصدی هزینه تولید و نگهداری اپلیکیشن های کراس پلت فرم ( به نقل از برخی شرکتهای استفاده کننده) ، افزایش سرعت توسعه و کوچک نگه داشتن تیم ، برای شرکتهای استارت آپی و تیم های کوچک-متوسط می تواند بسیار موثر عمل کند.
در کشورما نیز شرکتهای استارت آپی به اهمیت این تکنولوژی پی برده اند و از این رو موقعیتهای شغلی قابل توجهی در این حوزه شکل گرفته است. علارغم اینکه ری اکت نیتیو خیلی هم جدید نیست اما متاسفانه تعداد افرادی با مهارت توسعه برنامه نویسی ری اکت نیتو بسیار از نیاز واقعی بازار کار فاصله دارد. از این رو یادگیری این مهارت می تواند موقعیت های شغلی فوق العاده ای را پیش روی شما قرار دهد و جایگاه فنی شما را چند پله ارتقا دهد.

کانون کارآفرینی دانشگاه تهران با توجه به نیاز بازار کاری و اهمیت این فریم ورک قوی دوره ویژه خود را تعریف کرده است. در این دوره که در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد میتوانید با آموزش تخصصی در کلاس بصورت حضوری و تمرین های که در کلاس انجام میشود این فریم ورک را بخوبی فرا بگیرید و وارد بازار کاری قوی آن شوید.

جلسات دوره

مباحث تدریس شده در کلاس بصورت کاملا جزئی در زیر آورده شده است. تمامی سرفصل های زیر در طول دوره تدریس خواهند شد و شما میتوانید آموخته های خود را در انتهای دوره با این سرفصل ها مطابقت بدهید.

مدرس دوره

مهندس مهدی گران

توسعه دهنده ارشد وب و React Native

مهندس مهدی گران
با بیش از پنج سال سابقه حضور در شرکتهای نرم افزاری به عنوان برنامه نویس و مشاور، حضور و فعالیت در فضای استارت آپی کشور و تعامل نزدیک با تیم ها ، از دغدغه ها و نیازهای واقعی آنها مطلع هستم.این دوره حاصل تجارب من در کار و با هدف کاربردی بودن در سناریو های دنیای واقعی مطرح شده است، کاملا پروژه محور بوده و از مباحث تئوری کسل کننده خبری نیست.در پایان هر فصل با انجام بخشی هایی از پروژه واقعی ، آموخته های خود را در دنیای واقعی محک می زنید.
⚪️ برگزارکننده بیش از چهار دوره تخصصی برنامه نویسی موبایل با ری اکت نیتیو
⚪️ موسس گروه آموزشی جعبه آبی
⚪️ توسعه دهنده ارشد اپلیکیشن حرفه پلاس (رونمایی شده در اجلاس سراسری رهبران کسب و کار و مدیران عامل)
⚪️ توسعه دهنده ارشد اپلیکیشن درمون ( بیمه خدمات تکمیل درمان)
⚪️ بیش از پنج سال فعالیت به عنوان توسعه دهنده در پلت فرم های وب و موبایل و مدیریت فنی تیم های نرم افزاری و مشاور فنی تیم های استارت آپی

یک دوره معتبر

مدرک معتبر

شما با شرکت در این دوره میتوانید مدرک معتبر دانشکده فنی دانشگاه تهران را دریافت کنید.

32 ساعت آموزش

32 ساعت آموزش کاربردی و مستمر حضوری به همراه اساتید برجسته در دانشگاه تهران تضمین یادگیری شماست.

شغلی ایده آل

در این دوره تنها سرفصل های مورد نیاز بازارکار مطرح شده و از مباحث متفرقه اجتناب خواهد شد

پشتیبانی نامحدود

نیم ساعت قبل از کلاس و بعد از هرجلسه قبل و بعد از هر جلسه بصورت حضوری و همچنین در گروه های تلگرامی میتوانید سوالات خود را مطرح فرمایید و پس از اتمام دوره نیز درکنار شما خواهیم بود.

مخاطبین دوره

این دوره متفاوت با سایر دوره های موجود در ایران برگزار میگردد مخاطبین بخصوصی دارد.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
  • افرادی که قصد دارند برنامه نویس اپلیکیشن موبایل شوند.
  • افرادی که قصد دارد بصورت ازادکاری به کسب درآمد بپردازند.
  • افرادی که میخواهند در استارتاپ ها فعالیت کنند.
  • توسعه دهندگان وب و موبایل.
  • دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقمند به برنامه نویسی.

سوالات متداول

تمامی مباحث از صفر تدریس خواهند شد اما آشنایی با کامپیوتر و اینترنت در این دوره لازم است.
با توجه به تمرین های کلاسی که در کلاس انجام میشود به لپتاپ در این دوره نیاز خواهید داشت.
در طول کلاس میتوانید سوالات مهم خود را از استاد دوره بپرسید. استاد بعد از کلاس تا هر زمان که دانشجویان سوال داشته باشند پاسخگوی سوالات هستند.و هر جلسه نیم ساعت قبل از شروع رسمی کلاس در کلاس حضور پیدا میکنند تا تمامی مشکلات شما را قبل از مباحث جدید حل کنند. همچمنین میتوانید در گروه های تلگرامی مشکلات خود را مطرح فرمایید و پاسخ را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید در نتیجه در طول دوره شما دسترسی کامل به استاد جهت حل مشکلات خود دارید.
این دوره در دانشگاه تهران و کلاس های اماده شده برای این دوره ها برگزار میشود. آدرس و موقعیت دقیق هر دوره را میتوانید در همین صفحه پیدا کنید.
با شرکت در این دوره و یادگیری مباحث شما علاوه بر استخدام در شرکت ها و مجموعه ها میتوانید هرگونه اپلیکیشن مبتنی بر موبایل را پیاده و اجرا نمایید.
قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در کلاس گفته میشود بسیار پایین در نظر گرفته شده است.میتوانید مجموعه های مشابه را بررسی کنید. قیمت ما با توجه به مخاطب اصلی ما یعنی دانشجویان با قیمت دانشجویی در نظر گرفته شده است و جالب است بدانید هزینه این دوره چیزی در حدود یک پنجم درآمدی است که از اولین سفارش خود بدست خواهید آورد.
بله هزینه دانشجویی در نظر گرفته شده برای تمامی دانشجویانی است که دارای کارت دانشجویی معتبر از هر نهاد دانشگاهی ایران باشند. سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد (اما همچنان بسیار کمتر از قیمت های دیگر موسسات است.) در کلاس شرکت کنند.
این دوره از بخش های مختلفی تشکیل شده است. هر بخش شیوه یادگیری مخصوص به خود را دارد و متناسب با هر بخش منابعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این منابع شامل ویدئو جلسات،جزوه ها،اسلایدها و یا صدای ضبط شده کلاس ها است که بر اساس تشخیص استاد متناسب با هر موضوع یک یا چندتا از منابع گفته شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ثبت‌نام

  • 29 فروردین ماه
  • 8 جلسه 4 ساعته
  • پنج شنبه و جمعه ها از ساعت 14 - 18
ثبت نام دانشجویی
596 هزار تومان
ثبت نام آزاد
796 هزار تومان
ثبت نام گروهی دانشجویی
550 هزار تومان
ثبت نام گروهی آزاد
700 هزار تومان
میتونی رزرو کنی میخوام ثبت نام کنم

روز های انتهایی ثبت نام را از دست ندهید.

صندلی های خالی رو به اتمام است

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت درخواست مشاوره در ارتباط با این دوره میتوانید از پشتیبانی قوی ما استفاده نمایید مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت