لطفا کمی صبر کنید...
کانون کارآفرینی دانشگاه تهران
کانون کارآفرینی دانشگاه تهران

شرایط و قوانین شرکت در دوره ها

 


 دانشجوی عزیز:

ضمن تشکر از شما برای انتخاب مجموعه آکادمی آمانج، خواهشمندیم قوانین زیر را به دقت مطالعه کرده و سپس به ثبت نام در کلاس‌ها اقدام نمایید. این قوانین بر تمامی قوانین دولتی، غیر دولتی، خصوصی و سایر آموزشگاه های آزاد حاکم است و هرگونه اعلام پذیرش قوانین (خوانده شده و یا خوانده نشده بر اثر بی‌دقتی، بی‌حوصلگی و کمبود وقت شما)، خوانده شده و لازم الاجرا تلقی می‌گردد.

 

ماده اول : انتخاب عنوان و زمان دوره

 1. هنرجو موظف است قبل از ثبت نام در هر دوره‌ای، تحقیقات لازم و کامل از عنوان درسی و همچنین برنامه زمانبندی کلاس و تطابق برنامه زمانی کلاس با برنامه شخصی و تطابق محتوای ذکر شده در توضیحات هر دوره با نیاز فردی خود را به عمل آورده، سپس اقدام به ثبت نام نماید. آکادمی آمانج، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نیاز و یا عدم نیاز افراد به دوره و همچنین هیچ مسئولیتی در قبال برنامه و زمان و یا تداخل کلاس با برنامه‌های دانشگاهی، فردی، کاری، سربازی، مهاجرتی و خانوادگی (و سایر موارد) افراد ندارد.

 

ماده دوم : نحوه پرداخت و تسویه

 1. امکان ثبت نام آنلاین، از طریق تلگرام و یا بصورت حضوری در مجموعه آمانج برای شما عزیزان فراهم است. در صورتیکه در پرداخت آنلاین دچار مشکل هستید میتوانید بصورت حضوری و یا ارتباط با بخش پشتیبانی تلگرام ما به آیدی AmanjAdmin پیاد داده تا نحوه ثبت نام برای شما تشریح شود.
 2. در صورت نیاز به ثبت نام بصورت اقساط، شرایط زیر در آکادمی آمانج در نظر گرفته شده است و شما عزیزان میتوانید با قبول شرایط زیر نسبت به ثبت نام اقساط اقدام نمایید.
 • مقدار ۴۰ درصد از شهریه، بعنوان پیش پرداخت باید واریز گردد.
 • باقیمانده شهریه باید تا جلسه وسط دوره تسویه گردد، درصورت عدم تسویه ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان نیز بسته خواهد شد.
 • درصورت ثبت نام قسطی هیچکدام از تخفیفات شامل شما نخواهد شد و ۵ درصد به شهریه شما افزوده میگردد.
 • اگر تا جلسه اول دوره تسویه بفرمایید ۵ درصد افزایش برای شما اعمال نخواهد شد.
 • درصورت انصراف قبل از شروع دوره، مبلغ پیش پرداخت به هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
 • در صورت انصراف بعد از شروع دوره و قبل از برگزاری دو جلسه اول، ۵۰ درصد مبلغ شهریه کامل باید تسویه گردد.
 • در صورت انصراف بعد از برگزاری دو جلسه، هیچ مبلغی عودت داده نمیشود و دانشجو باید تمامی شهریه را تسویه نماید.

 

ماده سوم : قوانین عمومی مالی

 1. شهریه‌ای که هنرجو پرداخت می‌کند، قابل انتقال به فرد دیگری (چه در ترم جاری و چه در ترم‌های گذشته و آینده)  نمی‌باشد.
 2. شهریه پرداخت شده هر کلاس، صرفا برای همان درس و در همان ترم خواهد بود. این شهریه قابل انتقال به درس دیگر و یا به ترم دیگری نمی‌باشد.

 

ماده چهارم : استرداد شهریه

 1. از آنجایی که ظرفیت کلاس های آکادمی محدود بوده و ثبت‌نام هر فرد عملا منجر به تکمیل ظرفیت و عدم ثبت‌نام هنرجوی دیگری می‌شود، لذا در صورتی که بعد از تکمیل پرداخت بانکی در پروسه ثبت‌نام، از حضور در کلاس منصرف شوید و درخواست انصراف را تا پیش از شروع دوره آموزشی دهید، 25 درصد از شهریه کسر و مابقی عودت داده خواهد شد، همچنین در صورتیکه قبل از برگزاری دو جلسه انصراف دهید، 50 درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
 2. بدیهی است معیار تشخیص، بر پایه تاریخ تشکیل اولین جلسه کلاس است، لذا در صورت ثبت نام در هر زمانی، ملاک محاسبه تاریخ شروع دوره خواهد بود.

 

ماده پنجم : قوانین حضور در کلاس

 1. هنرجو پس از ثبت‌نام در هر دوره، موظف است تا به صورت حضوری و منظم در کلاس ثبت‌نام شده شرکت کرده، جلسات انلاین و یدیویی را در موعد مقرر گذرانده و به بهترین نحو ممکن و طبق استانداردهای آکادمی آمانج تمرینات خود را انجام دهد، آکادمی آمانج تمامی تلاش خود را جهت یادگیری بیشتر و صحیح تر شما بکار خواهد بست اما در قبال هنرجویانی که در انجام تمرینات کوتاهی می‌کنند، هیچ مسئولیتی ندارد و این اختیار را دارد تا پس از 3 جلسه غیبت، گواهی برای پایان دوره این هنرجویان صادر نکند.
 2. هنرجو موظف است تا برنامه‌های خود را طوری تنظیم نماید که دست‌کم 15 دقیقه قبل از شروع جلسه در آکادمی حضور داشته باشد و تا پایان جلسه، در کلاس بماند.

 

ماده ششم : صدور گواهی پایان دوره

 1. هر دوره آموزشی به فراخور محتوای آن و تشخیص استاد دوره، نحوه ارزیابی متفاوتی جهت صدور مدرک خواهد داشت که شامل: تمرینات، آزمون، پروژه پایان دوره و …. میباشد.
 1. در صورت عدم غیبت بیش از 3 جلسه و تحویل تمرینات، شرکت در آزمون ها و ارائه پروژه نهایی دوره، امکان دریافت گواهی نمره دار دوره از آکادمی آمانج را خواهید داشت. درغیر اینصورت مدرک برای شما صادر نخواهد شد.
 2. در صورت عدم غیبت بیش از 3 جلسه و اخذ نمره ای کمتر از 60 درصد نمره کل، امکان دریافت گواهی حضور در دوره از آکادمی آمانج را خواهید داشت.
 3. هر دانشجو تنها امکان دریافت یکی از گواهی های حضور یا نمره دار را خواهد داشت.
 4. در صورتیکه در صفحه رسمی هر دوره در وبسایت آکادمی آمانج ( و یا وبسایت کانون کارآفرینی ) شرایط متفاوتی برای اخذ مدرک درج شده باشد، ملاک شرایط جدید خواهد بود.
 5. اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام به جهت درج در مدرک اخذ میگردد، لذا مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ورودی برعهده خود شخص میباشد.
 6. صدور گواهی پایان دوره برای هنرجو رایگان بوده که بیانگر تاییدیه رسمی آکادمی آمانج است اما صدور این گواهی بسته به دوره و مقطع زمانی متغیر است و ممکن است صدور آن تا 2 ماه بعد اتمام دوره انجام پذیرد.
 7. تمامی امور مربوط به مدارک آکادمی تنها از طریق آیدی تلگرامی @amanjac_certificate قابل پیگیری میباشد و هر نوع درخواست حضوری، تلفنی، از طریق آیدی های دیگر و … غیرقابل اجرا است.

 

ماده هفتم : منابع دوره

 1. آکادمی آمانج جهت تسهیل روند آموزشی دانشجویان یک پروفایل آموزشی شخصی در اختیار هر دانشجو قرار خواهد داد تا بتواند در طول دوره به راحتی به تمامی منابع دوره دسترسی داشته باشد. این پروفایل پس از ثبتنام و شروع دوره فعال خواهد شد و مشخصات ورود شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
 2. هر جلسه آموزشی با توجه به محتوای ارائه شده در آن، دارای منابع متفاوتی از جمله: ویدئوهای آموزشی، جزوه، پاورپوینت و … میباشد که نوع این منابع و زمان دراختیار گیری آن ها به تشخیص و صلاحدید استاد دوره میباشد.
 3. در جلسات آموزش تئوری در کلاس، صفحه مانیتور استاد به همراه صدای وی ضبط خواهد شد و حداکثر تا 48 ساعت پس از اتمام جلسه در پروفایل آموزشی دانشجویان قرار خواهد گرفت.
 4. در کارگاه ها و جلسات عملی و پروژه محور، به فراخور ماهیت عملی آن ها هیچگونه ویدئویی در اختیار دانشجویان قرار نخواهد گرفت و دانشجویان موظف هستند در این جلسات حضور داشته باشند.
 5. تمامی منابع دوره با صلاحدید استاد دوره جهت تسهیل روند آموزشی شما، قابلیت دانلود دارند اما از دانشجویان عزیز خواهشمندیم به اصول اخلاقی پایند بوده و این منابع را در اختیار دیگران قرار ندهند.

 

ماده هشتم : پشتیبانی و پاسخگویی

 1. در طول برگزاری هر جلسه و همچنین بازه زمانی 15 دقیقه ای قبل و بعد از هر جلسه، دانشجویان میتوانند پرسش های خود را مطرح نمایند.

 

 1. در طول برگزاری دوره های آموزشی، اساتید در زمان هایی مشخص، از طریق گروه های تلگرامی دوره ها پاسخگوی تمامی پرسش های دانشجویان خواهند بود. ایشان هیچ مسئولیتی نسبت به پاسخگویی تلفنی، بصورت چت شخصی و در گروه های تشکیل شده دیگر را ندارند و طرح پرسش از طریق تماس با شماره شخصی ایشان یا در چت شخصیشان ممنوع میباشد.
 2. اساتید دلسوز آکادمی پس از اتمام دوره نیز با دانشجویان درارتباط بوده و پاسخگوی پرسش ها و چالش های آنان میباشند اما هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به این موضوع ندارند.
 3. پشتیبانی آکادمی در جهت رسیدگی به امور، هفت روز هفته (بجز تعطیلات رسمی) از ساعت 8 الی 20 از طرق ذیل در خدمت دانشجویان میباشد:

بروز مشکلات فنی از جمله مشکلات مرتبط با پروفایل آموزشی و سایت: آیدی تلگرام @amanjac_tech
انتقادات و پیشنهادات آموزشی: آیدی تلگرام @amanjac_feedback

موضوعات مرتبط با ثبتنام و پرداخت:  آیدی تلگرام @amanjadmin

امور مربوط به مدارک: آیدی تلگرام @amanjac_certificate

شماره تماس: 09107603363

آدرس: کارگر شمالی بعد از پل جلال آل احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مکانیک جدید طبقه اول واحد 114

ماده نهم: معرفی جهت استخدام

 1. آکادمی آمانج و اساتید دوره های آموزشی همواره در راستای معرفی دانشجویان برتر به شرکت ها و کارفرمایان تمامی تلاش خود را خواهد کرد اما در این زمینه تضمین و تعهدی نخواهد داد.
 2. بـدیهی اسـت که روال و تصمیمگیری نـهایی اسـتخدام بـه عهده شـرکت ها خـواهـد بـود و در این خصوص هیچ تضمینی مبنی بر استخدام شدن وجود نخواهد نداشت.

 

 

 آخرین مقالات

مطالب مفید برای شما

Loading RSS Feed

ارتباط با ما
آدرس :تهران خیابان کارگر شمالی بعد از پل جلال آل احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران ساختمان مرکزی


آدرس دفتر فنی: تهران خیابان کارگر شمالی بعد از پل جلال آل احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران ساختمان مکانیک جدید واحد ۱۱۴ (دفتر موسسه مهارت آفرینی آمانج)۰۹۱۰۷۶۰۳۳۶۳

 


 

اعتبار سنجی گواهی نامه ها

تاییدیه هانماد اعتماد درحال دریافت


پرداخت امن و تایید شده


صفحه رسمی کانون

RSS amjblg

 • با دیزاین سیستم غول‌های دنیای تکنولوژی آشنا شوید
  چطور شرکت‌های بزرگ، مثل گوگل، چندین محصول دیجیتال را طراحی و تولید می‌کنند که دیزاین همه‌ی آن‌ها با هم هماهنگ است؟ یعنی فونت‌ها، رنگ‌ها، طراحی UI همه‌ی محصولات در هارمونی کامل با یکدیگر است. چطور می‌شود سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای پیچیده و پرجزئیات را یکپارچه طراحی و به‌روز‌رسانی کرد؟ کمپانی‌های بزرگی مثل اپل با تعریف […]
 • وب اسمبلی به زبان ساده
  وب اسمبلی (WebAssembly) چیست؟ چرا در طراحی وبسایت کاربردی و مهم است؟ چه مزایایی دارد؟ چرا بعضی از متخصصان آن را در آینده‌ وب دیزاین بسیار موثر می‌دانند؟  تاریخچه تکاملی طراحی سایت در جهان نشان می‌دهد که متخصصان و برنامه‌نویسان به دنبال این هستند که طراحی سایت را راحت‌تر،  سریع‌تر و بهینه‌تر کنند. به همین […]
 • مهم ترین معیارها برای ارزیابی موفقیت تجارت‌های الکترونیک
  صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین چطور و با چه معیارهایی باید بفهمند که فروشگاه اینترنتی آن‌ها در مسیر درستی قرار دارد؟ چطور باید موفقیت کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و استراتژی‌های سئو سایت را ارزیابی کنند؟ به کدام داده‌ها باید توجه کنند؟ به کدام داده‌ها نباید اهمیت داد؟ آیا جز میزان فروش فروشگاه‌‌های اینترنتی، معیار دیگری برای ارزیابی موفقیت […]
 • آپدیت هسته مرکزی گوگل (سپتامبر ۲۰۲۲)
  آپدیت هسته گوگل (۱۲ سپتامبر ۲۰۲۲) گوگل در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۲ (۲۱ شهریور) اعلام کرد که آپدیت هسته دیگری را منتشر کرده است. این آپدیت با فاصله کوتاهی بعد از به روزرسانی Helpful Content که در ۹ سپتامبر اعلام شد، منتشر شده است. طبق گفته گوگل این به روزرسانی به مدت دو هفته طول […]
تمامی حقوق محفوظ است.